2733
2739
عنوان

اولین ازمایش خون بچتون کی بوده؟

241 بازدید | 26 پست

دخترم ۷ ماهشه

بهداشت گفت ببرش ازمایش خون بگیر ازش واسه کمخونی

دلم نمیاد ببرمش

شماها هم بردین؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بله من ۶.۵ ماهگی بردم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
بله من ۶.۵ ماهگی بردم

واقعا؟

خوب جوابش چی شد؟

کمخون بود

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا؟ خوب جوابش چی شد؟ کمخون بود

یکم. در حد نرمال. دکترش گفت ما از بچه ۶ ماه توقع این میزان کم خونی داریم. ولی فقط کم خونی نبود کلی چیز بررسی کرده بودن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
همه باید ببرن ؟بهداشت میگه؟

بله. دکتر و بهداشت به من گفتن ببر. 

همه باید ببرن ؟بهداشت میگه؟

ب من ک رفتم واکسن ۶ماهگیشو بزنم گفت برو بده ۷ماهش تمام شد جوابشو بیار

2738
نه من تازه دو ماه پیش تو ده سالگی بردمش برای ازمایش خون... اونم برای چکاپ. بهداشت حرفی نزده بود.

یعنی اگر بهداشت نگفت خودمون باید تو شیش ماه ببریم

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
یعنی اگر بهداشت نگفت خودمون باید تو شیش ماه ببریم

نمیدونم باید ببینید وضعیت رشدش چه جوریه. تو چکاپ های ماهانه اگه رشدش اوکی باشه رو منحنی نیازی نیست.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
منم دلم نیومد ببرم. حدود یکسالش بود شدید سرماخورد دکتر آزمایش خون نوشت مجبور شدم ببرم خیلی بد بود

منم بچم خیلی وقته سرماخورده پیش متخصص بردیمش بازم دارو داد هنوز خوب نشد تو همین ازمایش خونه نشون میده هرچی باشه

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
نمیدونم باید ببینید وضعیت رشدش چه جوریه. تو چکاپ های ماهانه اگه رشدش اوکی باشه رو منحنی نیازی نیست.

یکمی رشدش افت داشته  

منم دلم نیومد ببرم. حدود یکسالش بود شدید سرماخورد دکتر آزمایش خون نوشت مجبور شدم ببرم خیلی بد بود

البته بگم تو این سن ترس و نگرانیش خیلی کمتره بچه اصلا متوجه نمیشه. من دخترمو تازه بردم کلی ترسیده بود چشماش داشت میزد بیرون از ترس !! من تو اون حال از قیافه ش خنده م گرفته بود   

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706