2733
2739

سلام،بچه هاازته دل راضی هستین که همسرتون بره؟سختتون نیست؟؟؟من بااینکه خودم رضایت دادم بره همش دارم گریه میکنم،بااینکه جایی بدون مانمیره اماغمگینم،خیلی دوست داشت بره،نخواستم حسرت بکشه،دوتابچه هم دارم خداکمک کنه انشالله،یکی کلاس اولی یکی ۱ساله،ازحس وحالتون بگین شایدمن آروم شدم

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من نذاشتم بره 

چرا؟؟تاحالانرفته؟

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

خیلی دوست داشتم همسرم بره 

ولی بخاطر مشغله کاری نرفت

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
چرا؟ نگرانی اتفاقی بیفته؟

نه اصلا،بیشتروابسته ام بهش😥

2738
شوهر منم میخواس بره ولی من نذاشتم بره ترسیدم😥

ازچی؟

بزاربره

زیارتش گوارای وجودش

بهش قوت قلب بده راهی زیارت اربابه

من همسرم پارسال ماموریت مرز رفت اربعین انقدربی تابی وگریه کردم امسال نرفت هی گفتم بروشرمنده باگریه هام نذاشتم نرفت

خیلی ناراحت شدم خییلی اخه این غم دوری چیه درمقابل غم حضرت زینب س وحضرت رباب س

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
همسر من رفت و برگشت الان دقیقا نگران چی هستی؟😨🤔😳

چشمت روشن،نگران بی اون بودن بیشتر،وابسته ام واین خیلی اذیتم میکنه،بچه هام خیلی به باباشون عادت دارن

خیلی دوست داشتم همسرم بره  ولی بخاطر مشغله کاری نرفت

خوشبحالت اخلاقت خوبه

نه اصلا،بیشتروابسته ام بهش😥

خب پس فقط به این فکر کن که چقدر وقتی برگرده خوشحال و ذوق زده ای، هی واسه برگشتنش برنامه بریز که اون روز میخوای چی کارا بکنی، به آش پشت پا پختن فکر کن... عین برق میگذره.

بزاربره زیارتش گوارای وجودش بهش قوت قلب بده راهی زیارت اربابه من همسرم پارسال ماموریت مرز رفت ارب ...

راضی شدم،انشالله ۵شنبه راهیه،خیلی خوشحاله،منم بخاطراینکه توراه امام حسین(ع)هستش خواستم بره که انشالله توکارامونم گشایش بشه

2706