2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

توروخدا هرکی بلده جواب منم بده.من نمیشه ازمایش خون بدم خونم رقیقه هیچ امپولی هم نزدم ۴بار بی بی چک زدم مثبت بودن. الان یکی زدم منفی بود جرا اخه؟ با اجازه استارتر خیلیی نگرانم

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید
توروخدا هرکی بلده جواب منم بده.من نمیشه ازمایش خون بدم خونم رقیقه هیچ امپولی هم نزدم ۴بار بی بی چک ز ...

4 باز زدی مثبته انشالله. 

بازم صبح با یه بی بی دیگه امتحان کن مثبت شد برو دکتر 

خدایا شکرت😍
2738
توروخدا هرکی بلده جواب منم بده.من نمیشه ازمایش خون بدم خونم رقیقه هیچ امپولی هم نزدم ۴بار بی بی چک ز ...

صب دوباره بزن

عجیب 

چرا چهار بار حالا زدی 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

اسی جسارتا وزن نی نیت چنده؟هفته چندمی؟

من الان برا قدش دوس دارم تغذیه ام رو بهتر کنم داخل سونو قدش رو نگفته 

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
اسی جسارتا وزن نی نیت چنده؟هفته چندمی؟ من الان برا قدش دوس دارم تغذیه ام رو بهتر کنم داخل سونو قدش ...

عزیزم من هنوز بچه دار نشدم

برای دوستم سوال پرسیدم

2706