2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون جفتم پایینه و لکه بینی داشتم دکتر بهم داده واقعا عالیه از وقتی استفاده کردم لکه بینیم قط شده

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2731

من میذاشتم تو یخچال. شیاف پروژسترون برای سفت کردن دهانه رحم و آروم کردن انقباض رحم و کم کردن دل دردای پریودی تو بارداری تجویز میشه. خوبه که استفاده کنی. من خودم تا روز آخر بارداری استفاده کردم و هیچ عوارضی جز خشکی پوست برای خودم نداشت.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

منم استفاده میکنم بزار تو یخچال اب نشه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2738
من چون جفتم پایینه و لکه بینی داشتم دکتر بهم داده واقعا عالیه از وقتی استفاده کردم لکه بینیم قط شده

ببخشید میپرسم شما چجوری میذارین اخه من وقتی میذارم با اینکه چند ساعت تکون نمیخورم بازم لباسمو کثیف میکنه خیلی اذیت میشم

ببخشید میپرسم شما چجوری میذارین اخه من وقتی میذارم با اینکه چند ساعت تکون نمیخورم بازم لباسمو کثیف م ...

شب موقع خواب بزار.بمن گفت دکترم هم واژینال میتونی استباده کنی هم معقد.واژینال راحت تری بزار ده دقیه تکون نخور بزار جذب شه.امکان داره یکم پس بده بیرون که بوش خیلی بده.پد روزانه بزار گه ترشح نکنه به لباس زیرت بو گیره

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
شب موقع خواب بزار.بمن گفت دکترم هم واژینال میتونی استباده کنی هم معقد.واژینال راحت تری بزار ده دقیه ...

شب موقع خواب میزارم تکونم نمیخورم ولی بازم میاد بیرون

شما با وسیله خاصی میذارین یا با دست ببخشید بازم

شب موقع خواب میزارم تکونم نمیخورم ولی بازم میاد بیرون شما با وسیله خاصی میذارین یا با دست ببخشید با ...

با دست میزارم.ولی خیلی فشار بده بره تو نترس چیزی نمیشه عزیزم اصن خودش سر خوره میره تو فقط با انگشت چند دقیقه نگهش دار 

[QUOTE=107252284]ممنون عزیزم لطف کردی[/QUOTE فداتشم❤ولی حتما استفاده کنه چون من ب خون ریزی افتاده بودم بچم داشت سقت میشد اول خدا بعد این شیاف بچمو نگه داشت

2706