2737
2739
عنوان

دعا😍

115 بازدید | 6 پست

رفقای گل نی نی سایتی  یکی از تی نی سایتی ها محتاج دعای خیرتون  هست واسه اینکه تو زندگیش. معجزه بشه ارامش بیاد تو خونش و حاحتش براورده بشه (قضیه مادرشوهری)😚

💖براش ۳ تا توحید میخونیم نفری هرکی خوند دستش بالا💖

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

@shomali68       بیا تاپیکت ابحی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندم✋✋✋

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2728
@shomali68       بیا تاپیکت ابحی

وای خدای من همین الان دارم صلوات می‌فرستادم خدا خیرت بده خدا دلتو شاد کنه خوشحال شدم یکی هست که اینجوری درکم کرد

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
وای خدای من همین الان دارم صلوات می‌فرستادم خدا خیرت بده خدا دلتو شاد کنه خوشحال شدم یکی هست که اینج ...

قربونت گلم