2737
2734

هرکسی فال حافظ براش درست بوده لطف کنه برام یه فال حافظ بگیره فقط لطفا هرکس این لطف رو میکنه اول برا حافظ شیرازی یه فاتحه بفرسته ممنونم عزیزان 

شماره غزل رو و مصرع اول رو بهم بگین خودم از گوگل معنی غزل رو سرچ می‌کنم

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

یعنی همیشگی نمیخواد برام یه فال بگیره☹️

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش یه سیدی میگیرم هر چی میگه مو ب مو درست از اب در میاد  خدا خیرش بده

عزیزم فال حافظ میگیرن؟کجا هستن؟و اینکه پول میگیرن؟

ببخشید دوست عزیز سوالام زیاد شد

2731
عزیزم فال حافظ میگیرن؟کجا هستن؟و اینکه پول میگیرن؟ ببخشید دوست عزیز سوالام زیاد شد

ت.اروت میگیرن ولی خیلی عالیه کارش ما ازش راضی هستیم نفسش حقه 

15 تومن میگیره 

نمیدونم کدوم شهرن چون تلفنی میگیریم ما

اینم شمارش اگه خواستی 09147746626 سید خانم

2740

عزیزم خیلی مهربونی .و خیلی لطف کردین.بابت فال خیلی ممنونم 

به نیت حاجت دلتون صلوات هدیه به پنج تن ال عبا کردم