2737
2739
عنوان

کسایی که جفتتون قدامیه میشه بیاید خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میگی ؟ هووووووف آخر من از استرس میمیرم به خدا تا هفته ۲۵ همینجوری یه روز حس میکردی یه روز نه؟ ...

اره بابا کلا دو تا تکون میخورد، بعد چهار روز حس نمیکردم بعد باز دو تا تکون بعد رفت تا هفته بعد😁😁😁 کلا اینجورین نگران نباش اصلا، الانم بچم باید خوب تکون بخوره ولی باز تنبله ،دکترم گفت نگران نباش😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728
واااای خدا خیرت بده راست میگی؟ میگم از نظر فیزیک بدنی چه جوری بودی؟ قسمت شکمت چربی زیاد داشتی یا معم ...

نبابااا لاغره لاغرم

من یکسره تو مطب دکتر و سونوگرافی بودم برای شنیدن صدای قلبش

چون سر دخترم اصلا اینطوری نبود همش تکون میخورد

ولی پسرم اصلاااا انقد دق داد منو 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2740
نبابااا لاغره لاغرم من یکسره تو مطب دکتر و سونوگرافی بودم برای شنیدن صدای قلبش چون سر دخترم اصلا ا ...

خووووب پس خیالم راحت شد چون کسایی که چربی زیاد دارن دیر حس میکنن گفتم شاید واسه همین حس نمیکردی

آخه من چاق نیستم معمولی و نرمالم کاملا و از هفته هفده یه چیزایی حس میکردم که نمیدونم واقعا اسمشو میشه تکون بچه گذاشت یا نه که چون همون قطع شده نگران شدم

بچه منم پسره

مال منم قدامی مثل تو از هفته ۱۷ انگار قلقلک زیر پوستی حس میکردم اونم یبار بود تا ۴روز نبود،از هفته ۲ ...

ممنونم از انتقال تجربه ت عزیزم حس آرامش گرفتم پستت رو دیدم که دقیقا شبیه من بودی

2706