2733
2734

تکون های بچه رو از چند هفتگی حس کردید؟

میدونم کع جفت قدامی باشه بین شکم و بچه فاصله میفته تکون هاش رو دیر میشه فهمید من الان هفته نوزده هستم هر چند وقت یه بار یه تکون خیلی ریز حس میکنم اصلا نمیدونم میشه اسمش رو تکون گذاشت یا نه ولی الان دو روزه همون هم قطع شده چی کار کنم🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قدامی هم نبود بازم زوده واسه متوجه شدن تکوناش 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2728

دخترهمسایمون جفتش قدامیه، کمتر ازیکماه دیگه زایمانشه😉نگران نباش

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
نترس عزیزم منم تو نوزده هفته حس کردم اونم کم.جفتمم قدامیه

میشه بگی دقیقا چی رو حس کردی؟

میتونی توضیحش بدی؟

من از هفته هفده یه چیزایی حس میکردم آخه مشکلم اینه همون یه چیزایی رو الان حس نمیکنم

2738

خخخخخخ منم اینطوری بودم، جفتم قدامیه، تا هفته ۲۵ مث تو حس میکردم بیشتر اوقاتم حس نمیکردم اصلا، از هفته ۲۷ به بعد یه ذره بیشتر شد، نگران نباش

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
دخترهمسایمون جفتش قدامیه، کمتر ازیکماه دیگه زایمانشه😉نگران نباش

قدامی بودن جفت جای نگرانی نداره مشکل اینجاست دو روزه تکونشو حس نمیکنم در حالیکه از دو هفته پیش تکون خوردنش رو حس میکردم

خخخخخخ منم اینطوری بودم، جفتم قدامیه، تا هفته ۲۵ مث تو حس میکردم بیشتر اوقاتم حس نمیکردم اصلا، از هف ...

واقعا میگی ؟ هووووووف آخر من از استرس میمیرم به خدا

تا هفته ۲۵ همینجوری یه روز حس میکردی یه روز نه؟

بذار دنیا بیاد من میدونم و این بچه

بعد از دو تا سقط خدا اینو بهم داده اینم اینجوری واسه من ناز میکنه 🤨 

2706