2733
2739
عنوان

مذهبیا بیان بگن چرا یه چیز عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 105 پست

خیلی اتفاقی این دومورد باهم مصادف شده ربطی به هم نداره بعدهم به چیزی که در نت میخونی اعتمادنکن چون اگه به حاجتت نرسی اعتقادت از دست میدی اینا هم یه مشت بی دین طراحی میکنن که مردم اعتقادشون از دست بدن،خود من با ختم چهل روزه سوره حشر خیلی حاجت گزفتم 

خدا پدرتون رو رحمت کنه و به شما صبر بده.زمان فوت پدر شما با این ختم یکی شده،و ربطی به هم ندارند.قرآن ...

شما اینکه سوره حشر حاجت میده رو تایید میکنین؟؟

اگه واقعیته تا منم بخونمش بچه دار شم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا هم نمی کردی مرگ مقدره همه است 

از کجا معلوم تو اونقدر زنده بمونی که بتونی استفاده کنی 

کسی از یک دقیقه بعدش هم نمی تونه مطمئن باشه 

مرگ همیشه هست 

به دعای شما نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

البته مرگ هم بد نیست.ما فکر میکنیم مرگ امر ناخوشایندی هست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

خوب یه پول زیادی از خدا خواستی دیگه ..خدا برای هر تغییری تو زندگیت یه سبب هایی قرار داده نکنه توقع داشتی یه چمدون پول از آسمون بیفته تو خونت ...بعدشم لحظه ی مرگ پدرتون فرا رسیده بوده ربطی نداره .. خدارحمتشون کنه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
خدا پدرتون رو رحمت کنه و به شما صبر بده.زمان فوت پدر شما با این ختم یکی شده،و ربطی به هم ندارند.قرآن ...

عزیزم یه سوال بپرسم؟ شاید مهم نباشه ولی من خیلی عذاب وجدان دارم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

خدا رحمت کنه پدرتونو

نه قطعا تقصیر شما نبوده. ولی حکمتی هست تو این قضیه شاید روزی برسی بهش

حکمت بعضی از اتفاقا هم اون دنیا معلوم میشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2740

یعنی واقعا فکر می کنین خدا این جوری در مورد مرگ و زندگی یک نفر تصمیم می گیره؟ این قدر بی حساب و کتاب؟

خدا رحمت کنه پدرتون رو اما ایشون بیمار بودن، سابقه دوبار سکته داشتن

این فکرها رو از خودتون دور کنید

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

خدا پدرتون رو رحمت کنه

مرگ دست خداست.شما هم این دعا رو نمیخوندید و تو هر شرایط و مکان دیگه ای این تقدیر پدرتون بوده.حالا قضیه ارث و نیاز شما رو خدا در یک زمان قرار داده.پنج تا سوره باقی مونده رو برای شادی روح مرحوم بخونید.

شما اینکه سوره حشر حاجت میده رو تایید میکنین؟؟ اگه واقعیته تا منم بخونمش بچه دار شم

بله،من خودمم چله سوره حشر برداشتم تا حالا.کلا قرآن شفا بخش و حلال مشکلات هست.اما نه اینکه به صورت معجزه بهش نگاه کنید و از تلاش دست بردارید.

تلاش+توکل+توسل=نتیجه مطلوب

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....