2733
2734

اصولا این مردا تشنه ی محبتن

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا دوس دارن جلب توجه باشن محبت کن جواب میگیری

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

من هم احساسی هم کمی مغرور

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2738
محبت کن اگه دیدی جواب نداد مث خودش باش😂

روز تا روزش فرق داره😂 یه روز یکم خوبه و یکم محبت میکنه حتی اگه من زیاد نکنم یروزم من کلی حرف خوب میزنم همینجوری عادی به حرف زدنش ادامه میده هیچ عکس العملی نشون نمیده

خودت باش 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

من همه راه هارو امتحان کردم ولی یمدت محلش ندادم اصن ولی خب خیلی تحمل کردما(5ماه اصلا پیام ندادم بهش)اونم پیام نداد ولی بعدش غرورشو شکست وپیام داد 😀اگه دوستت داشته باشه میاد سمتت مطمئن باش.زیاد اویزونش نباش اگه یمدت نری طرفش و اون بیاد سراغت بیشتر قدرتو میدونه چون واسه داشتنت تلاش کرده 

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸

مردا حتی اونایی که مغرورن و مثلا در مقابل محبت زنانه مقاومت میکنن هم تشنه ی محبت زنانه هستن

ولی باید راهشو پیدا کرد تا بشه اونارو به محبت خودت آشنا و تشنه کنی و عادت بدی.

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
2706