2733
2734
عنوان

رفع اشکال دومیل

1200 بازدید | 64 پست

سلام دوستان اگه مشکلی توی دومیل دارید اینجا بپرسید اگه بلد باشم حتما پاسخ میدم

اینم تاپیک مرجعمه که توش بافتنی(قلاب و دو میل) اموزش میدم و لینکاشونو میزارم

اگه مایلید عضو بشید موضوع تاپیک رو لایک کنید تا اگه پست جدیدی گذاشتم صداتون کنم

شهادتت مبارک سردار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامان علی اقا ممنونم ازین حس انسانیتت،که هنرتو رایگان در اختیار بقیه قرارمیدی،من میخوام اینو ببافم واسه بچه یکسال ونیمه،قبلا شال گردن و کلاه بافتم،ولی اولین بارمه میخوام لباس بچه ببافم،ممنون میشم کمکم کنی و اینکه چقد کاموا لازمه

مامان علی اقا ممنونم ازین حس انسانیتت،که هنرتو رایگان در اختیار بقیه قرارمیدی،من میخوام اینو ببافم و ...

قربونت عزیزم

راستش زیاد به اینا مسلط نیستم که بتونم کمکت کنم باید خودم ببافم تا بتونم بهت بگم ولی قراره کسی کمکم کنه تو تاپیکها که لباس و اندازه هارو اموز‌ش بده

باید از ایشون بپرسید

الان صداشون میکنم بیان کمکتون عزیزم

درضمن لباست خیییییلی خوشگله😍

شهادتت مبارک سردار
مامان علی اقا ممنونم ازین حس انسانیتت،که هنرتو رایگان در اختیار بقیه قرارمیدی،من میخوام اینو ببافم و ...

برای لباس به نظرم سه تا کافی باشه 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
اره بلدم چندتا شال گردن و کلاهم بافتم ولی الان یادم رفته چطور دور سر رو اندازه بزنم

برو تو تاپیک مرجع یه لینک گذاشتم، اخریه مال دختر ایرونیه اونجا ببین. ایشون گذاشتن

شهادتت مبارک سردار

@شهریوری30    

عکست زیاد واضح نیست که کدوم قسمتش بازه

ولی فکر کنم قسمت پایینش جای گردن هست و سمت راستش صورت قرار میگیره

درسته؟ 

یا نه، قسمت راست فقط بازه و لبش بصورت نقاب قرار میگیره؟ 

شهادتت مبارک سردار
2706