2733
2739
عنوان

معرفی کتاب

162 بازدید | 11 پست

سلام مامانا 

یه کتاب خوب درمورد پرورش حافظه بچه ها دیدم گفتم به شما هم معرفی کنم.امیدوارم واسه شما هم مفید باشه 🌸🌸

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندیش؟ ی‌موردشو میگی

بله عزیزم یه کتاب بازی محوره و برای سنین مختلف تقسیم بندی شده.

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2742
مرسی عزیزم لطف کردی

خواهش میکنم گلم🌸

اگه شما هم کتاب مفید در رابطه با کودکان دارین خوشحال میشم معرفی کنین

خواهش میکنم گلم🌸 اگه شما هم کتاب مفید در رابطه با کودکان دارین خوشحال میشم معرفی کنین

من ی کتاب اشنا شدم اسمش چگونه با کودکم رفتار کنم هستش ۱۲۰۰ راهکار برای مشکلاتی ک با بچه ها داریم از تولد تا ۱۲ سالگی 

pdf رو خوندم

میخام نمایشگاه کتاب شرو شد بخرمش

2740
من ی کتاب اشنا شدم اسمش چگونه با کودکم رفتار کنم هستش ۱۲۰۰ راهکار برای مشکلاتی ک با بچه ها داریم از ...

چه جالب....شهر کتاب محله تون شاید داشته باشه من بیشتر کتاب هارو از شهر کتاب میخرم یا از کتابخونه عمومی امانت میگیرم 

اگر pdf  رو میخای تو تلگ رام برو کانال @VITOOK

ممنون حتما دانلود میکنم