2737
2739
عنوان

آز APCA سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 175907 بازدید | 1702 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستام من سقط داشتم تاپنج هفته پیش میرفتن ولی معذرت میخوام خونریزی وسقط رفتم بیمارستان صارم برای منوهمسرم ازمایشات سقط مکرر, ژنتیک, چکاب نوشتن ک همه چیزخوب بودبه جز ازمایش کراس مچم ک عددش۶/۲بوددکترم گفت بایدلنفوسیت تراپی انجام بدم ک من دوبارتزریق کردم, ازمایشم اومده۱۱/۷که دکترم گفت بایدبازتزریقوانجام بدم, تزریق هم به اینصورته ک صب میریم ازهمسرم خون میگیرن ازخونش لنفوهاشوجدامیکنن ک دوساعت طول میکشه بعدصدامیکنن دوتاسرنگ میدن بهم میبریم اورژانس سه تازیرپوستی به راست راست وسه تابه دست چپ تزریق میکنن, 

سلام دوستام من سقط داشتم تاپنج هفته پیش میرفتن ولی معذرت میخوام خونریزی وسقط رفتم بیمارستان صارم برا ...

سلام عزيزم منم صارم ميرم فردا نوبت دوم لنفوسيت تراپيم هست من ٤/٧بود كراس مچم چقدر كم اومده بالا بايد بالاي ٢٠بشه واي اينجوري كه خيلي سخته 4-5بار بايد تزريق كنيم كه

زمان بندی خدا بی نظیر است

سلام دوستان من پنجشنبه رفتم لنفوتراپی انجام دادم . پیش دکتر رضایی. البته آزمایشگاه نوبل apca ما رو ۸.۵ زده بود که دکتر رضایی گفتند اصلا چنین چیزی امکان ندارد عدد باید مضربی از ۵ باشد جالبه اینجاست که هر کسی میره نوبل براش ۸.۵ میزنه.

2740
سلام دوستان من پنجشنبه رفتم لنفوتراپی انجام دادم . پیش دکتر رضایی. البته آزمایشگاه نوبل apca ما رو ۸ ...

واااا چرا بايد مضربي از ٥باشه؟براي منم ٤/٧بود تو تهران بيمارستان صارم دادم

زمان بندی خدا بی نظیر است
جواب ازمایش ایدز و هپاتیت و ..... شو شو هم اومد و اگه خدا بخواد فردا میریم واسه تزریق... از همه ی کس ...

عزیزم میدونم خیلی وقته نیستی ولی اگر اومدی تو سایت لطفا جواب منو بده شنا لنفوسیت تراپی شدی؟اثرداشت عارضه ای نداشت من خیلی خیلی میترسم

سلام دوستان

اميدوارم كسي بيادو جواب منو بده😭😭لطفا

من سه تا سقط تو هفته هاي اول داشتم

و عدد اپكام 3 هست

دكتر شركت فقط به من پردنيزولون داده

جواب ميده؟؟؟؟؟

كافي ؟؟؟

يا براي اطمينان بيشتر لنفو بايد كرد

اخه خوندم يه نفر با پرد بازم سقط ذاشته اما با لنفو مونده

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2706