2733
2739

نامزد یا دوست پسرتون چقد براتون وقت میزاره؟ بهشون میگین براتون بیشتر وقت بزارن ؟ چجوری بگیم بهتره با زور و بحثو قهر یا ارمو و با قربون صدقه؟ 

از من فقط صبا بهم صب بخیر میگه عصرا ام بعد کارش بهم زنگ میزنه وسط کارشم اصن نه پی ام‌میده نه پی ام جواب میده کلن از اون اول گفت زیاد اهل پی ام دادن نیست ولی من دلم میخواد بیشتر بهم توجه کنه بنظرتون چجوری بهش بگم 

دیگه چیکار کنه بنده خدا؟! 

وسط کار‌ش که نمیتونه درگیر روابط عاطفی بشه و درستشم همینه. 

بعد کارش هم که یادتون میکنه بهتون زنگ میزنه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه چیکار کنه بنده خدا؟!  وسط کار‌ش که نمیتونه درگیر روابط عاطفی بشه و درستشم همینه.  ب ...

یعنی الان حق با اونه 😐 یه ربع حرف زدن تو روز واسه یه رابطه بسه؟

بچه ها نامزد من انقد کاراش زیاده یک هفته هم بشه یاد من نمیوفته. همش خودم زنگ میزنم میگم یالا باید وقت خالی کنی بیای😢😢😢 البته با من که هست مهربونه ولی همش تلفنش زنگ میخوره هی میگن بیا کاااار بدووو همش سرش شلوغه خسته شدم 😢😢 دعا کنید برام خیلی گند زدم با این شوهر کردنم

2740
به نظرم سعی کن یه سرگرمی جدید پیدا کنی تا کمتر احساس نیاز کنی بهش. چون اون هیچ وقت تغییر نمیکنه.بکن ...

من سرگرمی دارم نگران رابطه ام اینقد ارتباط کم بد نیست؟  اخه روزی یه ربع حرف زدن کافیه

خوشگلم خانوما همیشه حساس و احساساتی هستن و همچیو تو ارتباط زیاد و حرفای عاشقونه میبینن ، 

ولی جانم الان تو یه سری از کارا استفاده از موبایل حین کار منع شده مثل کار همسر من که حتی دوربینم دارن به شدت توبیخ میشن چون کارشون حساسه ، شاید نتونه پیام بده همین که به خاطر تو و زندگیش میره سرکار کافیه ، احترام مهمتر از قربون صدقه الکی رفتنه ، چون از احترام محبت میاد از محبت دوست داشتن از دوست داشتن عشق میاد پس صبر کن حتما همچی اونجور میشه که تو میخوای 

خب اخلاقش اگر این سرکار تماس نگیره باید عادت کنی..خودت هم زنگ بزنی زیاد فکر کنم بدتر عصبی بشه 

من اصلن بهش نه زنگ میزنم نه پیام تا وقتی خودش بیاد زنگ بزنه 

بچه ها نامزد من انقد کاراش زیاده یک هفته هم بشه یاد من نمیوفته. همش خودم زنگ میزنم میگم یالا باید وق ...

عزیزم از منم وقتی پیششم دائممممم موبایلش زنگ میخوره🤦‍♀️

2706