2733
2739
عنوان

دکتر زنان قم تهران

71 بازدید | 4 پست

۲ ساله که ازدواج کردم و اومدم قم زندگی کنم .  میخوام یه دکتر زنانی برای خودم انتخاب کنم که هم قم باشه هم تهران ... کسی میشناسه ؟ دکتر لباف رو شنیده بودم که انقدر نظر ها راجع بهشون منفی بود منصرف شدم . رقیه آهنگران هم شنیدم . شماها کس دیگه ای میشناسید؟ راستی اگه بخوام خودم قم باشم و دکترم کلا تهران باشه به نظرتون برای بارداریم خوبه؟ خطر ناک نیست دکترم دور باشه؟ 

زهرا ابراهیمی بلوارامین کوچه ۵ساختمان پزشکان امین خیییلی دکتر خوبیه چون ازهمه جای ایران میان پیشش منم خیلی ازش راضی ام

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهرانم میره؟ یا فقط قمه؟ 

نمیدونم از۱۱۸شماره شوبگیر بپرس...ولی میدونم که ۶ماه و اروپاوآمریکاست کلی لوح تقدیر داره خداییش کارش خوبه

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
2731