2733
2739

ميشه به اين سوالا به ترتيب جواب بدين؟

تبريزين؟؟

مشكل نازاييتون چيه؟

چند سال اقدامين؟

دكترايي كه رفتين؟

اي يو اي كردن؟

چند بار؟

ايا حامله شدين؟

عزیزم من‌آی یو آی نکردم،ولی تبریز هستم،نزدیک یک ساله اقدامم،شوهرم کم تحرکی اسپرم داره،واریوکسل نداره،ماه پیش حامله شدم تو شش هفته خود به خود سقط شد،دکتر برای شوهرم ویتامین ای ،ال کارنیتین داده بود،در مورد آی یو آی هم خیلی تحقیق کردم احتمال اینکه بگیره خیلی کمه عین نزدیکیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم کدوم دکتر میرین؟ 

من اون داروهارو دکتر یوسف صمیمی فر به همسرم داده بودن،خودمم دکتر نسترن کیوان چهره،ولی میخوام عوضش کنم خیلی بی تجربه هستش،شما مشکلتون چیه؟؟؟

2728
من اون داروهارو دکتر یوسف صمیمی فر به همسرم داده بودن،خودمم دکتر نسترن کیوان چهره،ولی میخوام عوضش کن ...

من یکسال بخاطر تحرک کم شوهرم باردار نمی شدم دوبار پیش دکتر پرین ز تسبیحی ای یو ای کردم نشد. بعد پیش پریسا موسی پور رفتم بعد یکماه با گرفتن عکس رنگی از رحم باردار سدم که متاسفانه کلستاز گرفتم بعدش پیش ناهید رضوان میرفتم که نی نیما از دست دادم سی و پنج هفتگی

خدایا شکرت🖤
من اون داروهارو دکتر یوسف صمیمی فر به همسرم داده بودن،خودمم دکتر نسترن کیوان چهره،ولی میخوام عوضش کن ...

من تازه اومدم تبريز واسه درمان 

دكتر دانايي تو بيمارستان بين المللي ميرم

مشكل خاصي از نازايي ندارم

ولي شوهرم اسپرماش مردش زياده بخاطر واريكوسل

سال پيشم باردار شدم ناخاسته تو ٣ماهگي سقت شد 

الان اي يو اي شده ام منتظر جوابم

١٠روز كه اي يو اي مردم واسم دعا كنين

من تازه اومدم تبريز واسه درمان  دكتر دانايي تو بيمارستان بين المللي ميرم مشكل خاصي از نازايي ...

نگران نباش عزیزم ایشالله که بگیره،اگرم خدایی نکرده نگرفت،همسرتون واریوکسل دارن حتما باید عمل کنن

نگران نباش عزیزم ایشالله که بگیره،اگرم خدایی نکرده نگرفت،همسرتون واریوکسل دارن حتما باید عمل کنن

ما از اول ازدواجمون بچه نمي خواستيم اوايل ولي كنترلامونو كرده بوديم ٢يال پيش فهميديم كه واريكوسل داره دكترش حسن زاده بود گفت در حد خوردن دارو هست نه عمل اون زمون دارو خورد ديگه نميدونم كه ت شده يا نه

2738
كسييي نيست كه اي يو كرده باشه تو تبريز باشه؟؟

من خودم مرداد ای یو ای کردم دکترم گف بار اول از ۱۰۰٪

۱۰٪امکانش هس  ولی مال من گرفت باورش نشد ۵ هفته ای افتاد الان دوباره کردم جواب نمیدوونم مثبت یا نه منتظر عادت ماهیانم هستم گرفت میگم بهتون

كسييي نيست كه اي يو كرده باشه تو تبريز باشه؟؟

من خودم مرداد ای یو ای کردم دکترم گف بار اول از ۱۰۰٪

۱۰٪امکانش هس  ولی مال من گرفت باورش نشد ۵ هفته ای افتاد الان دوباره کردم جواب نمیدوونم مثبت یا نه منتظر عادت ماهیانم هستم گرفت میگم بهتون  

خیلی استرس دارم دعا کنین بگیره میگم اگه گرفت عمون جنس دلخواهم میشه یا نه  ،،،،یا اصلا ۳ ماهگی نیفته به این چیزا فک میکنم