2733
2739
عنوان

بیاید ببینید خوب لاغر کردم عکس

2771 بازدید | 92 پست

دارم لاغر میکنم رژیم ورزش کالری شماری تو دو ماهو ۲۵ روز از ۹۳ شدم ۷۷ از اول مهر تا الن از ۸۶ شدم ۷۷ بنظرتون ادامه بدم یا بسه خیلی دلم میخاد بسم ۷۰ قدم ۱۷۱ در حسرت خوردن  ی ناهارم تو رستوران  ولی میگم رژیمو ادامه بدم ولی خیلی آروم و یواش در حد ماهی ۳ کیلو بقیه میگن تیپت خوبه شکم اینا ندارم همش پایین تنه اس ولی آرزومه لاغر لاغر شم بنظرتون چیکا کنم الن ک رو روالم و خیلی وحشی رژیمم ادامه بدم یا رژیمو آروم کنم؟

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

در اون حد لاغرم خوب نیس زن باس ی خورده گوشت داشته باشه 😂

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2738

عکستو بذار تا نظر بدیم

ولی بنظرم دیگه رژیم سفت و سخت رو بذار کنار بذار اروم وزن کم‌کنی.

اینجوری بدنتم کمتر شل میشه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2706