2733
2739
عنوان

پروتز سینه

189 بازدید | 18 پست

خانومایی که پروتز کردن.چجوری بود   خیلی درد داره؟آیا رازی هستین.چیزی که میخواستین شده؟

چقدر پول عملتون شد؟

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط از اون قسمتی میترسم که هر ده سال یا ۱۵ سال باید تعویض بشه 😭😭😭

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2731
منم همینجور تازه مال من یکیش بزرگتره 🧜🏻‍♂️😁😁

آره   هیچ لباسی تو تن قشنگ نمیمونه   باید هی اسفنجی بزنیم

2738
حالا کو تت۱۰سال بعدش

واااا چشم بهم بزنی ده سال میشه من الان ۶ ساله متاهلم 😃 خودم موندم هنوز

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

من دو سال پیش انجام دادم به شدت راضی ام

آستانه تحمل درد من بالاست ازنظر من عمل آسونی بود

مدلی که من گذاشتم سیلیکونی هست نرمه و مادام العمره(نیاز به تعویض نداره) هیچ چیزی جز چاقو نمیتونه بهش اسیب بزنه بافت طبیعی داره مارک منتور هستش یه وقتایی کلا یادم میره عمل کردم

دقیقا همونیه که میخواستم و خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر گذاشته

با احتساب همه هزینه های جانبی پروتز و کش و لباس زیر مخصوص و لیزر بعدش و دارو و کرم های بعدش 15 تموم شد(البته پروتز به دلار بود و با دلار 3 تومن 2600 شد) 

من فقط از اون قسمتی میترسم که هر ده سال یا ۱۵ سال باید تعویض بشه 😭😭😭

پروتز های قدیمی نیاز به تعویض دارن جدیدتراش مادام العمره خداقل مدلی که من گذاشتم اینجوریه شاید هنوز یکسری دکترا از همون قدیمیااستفاده میکنن

پروتز های قدیمی نیاز به تعویض دارن جدیدتراش مادام العمره خداقل مدلی که من گذاشتم اینجوریه شاید هنوز ...

جدی میگی عزیزم دکترتون کی بود تضمین داد بهتون هزینه عملتون چقدر شد سخت بود یا اسون دور نوک سینه رو هم برش دادن یا فقط زیر سینه بخیه خورد ؟؟؟

من دو سال پیش انجام دادم به شدت راضی ام آستانه تحمل درد من بالاست ازنظر من عمل آسونی بود مدلی که م ...

وای خوش بحالت من دارم رو شوهرم کار میکنم تا رازی بشه

دردش از زایمان که بیشتر نیست؟

2706