2752
2739
عنوان

چاق شدم 😬😕

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 22 پست

اگروررش مشکل ته از دوره های سالم خوری خانم ساداتی استفاده کن کارشون عالیه من دوماهه بدون گرسنگی اشتها م کم شده ۱۲کیلو کم کردم باهاشون هرروزپیگیرم بود سمت قرص ودمنوش ورژیم‌خودسرانه نرو عوارض داره وزن هم‌برگشت میکنه 

ایدی  تل گرامشون دارم ی مشاوره بگیرPPPPP_e@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا تاپیک من ثبت نام کن یه گروه برای لاغری ۴۰ روزه است هم لاغری هم قانون جذب رژیم سالم خوریه عزیزم ...

مگه شما مربی هستی ؟

خودسروزن کم‌ میکنین  واسه بقیه نگیر لطفا 

بدن هرفرد متفاوت هستش بعدا عوارض میشه واسه اون فرد 

اول باید ضعفت رو بر طرف کنی

تا بتونی رژیم بگیری

برو متخصص طب سنتی بلغمی شدی 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
اول باید ضعفت رو بر طرف کنی تا بتونی رژیم بگیری برو متخصص طب سنتی بلغمی شدی 

😐😐😐 یا ابرفَضر... بلغمی چیه دیگه... منظورم از ضعف اینکه بعد ورزش گرسنم میشه .و معمولا بدنم درد میکنه. مثل قوزک پا. کمرم. ساق پام. یا سرشونه هام...😭 خواهرام میگن از ورزشه و طبیعیه داری لاغر میکنی. ولی فک میکنم بدنم کلا ضعیفه. مثلا والیبال بازی کنم مچ دستم و ساعدم درد نیکنه 😐😐😐😐 خیلی بدنم 💩 میباشد 😐

😐😐😐 یا ابرفَضر... بلغمی چیه دیگه... منظورم از ضعف اینکه بعد ورزش گرسنم میشه .و معمولا بدنم درد می ...

سرچ کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740