2733
2734
عنوان

زردی نوزاد

55 بازدید | 12 پست

سلام خانوما

نوزادم 5 روزش ک بود دکتر گفت زردی داره و 20 بود و دوشب بستری شد و رفت زیر دستگاه

الان 18 روزشه و یکم زرد شده

شیر خودمو میخوره ادرار و مدفوع هم داره ولی انگار زردیش کم و زیاد میشه

بنظرتون چ کنم

بعضیا میگن حجامت خوبه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

شیر خِشت بهش بده 

آب رو آتیش

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

حجامت عالیه

اما زردی صورت و چشم تا چند ماه طبیعیه. طول میکشه تا کامل خارج بشه از بدنش . مراقب باشین به سینه اش و پاهاش نرسه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
شیر خِشت بهش بده  آب رو آتیش

بدم بچه؟ مشکل برا معدش پیش نمیاد؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
شیر خِشت بهش بده  آب رو آتیش

چندبار بدمش؟

سلام حجامت عالیه اما زردی صورت و چشم تا چند ماه طبیعیه. طول میکشه تا کامل خارج بشه از بدنش . مراقب ...

یعنیدست ک بذارم زرد نشه؟

یعنیدست ک بذارم زرد نشه؟

آره

دختر من تا سه چهارماهگی صورت و چشماش یه خورده زرد بود

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738

یبار دیگه ببر دکتر پسر من زردیش 20بود سه روز موند دستگاه عین برف سفید شد زردیش جوری بود که تو فک و چشمش هم زرد بود من هر چی بگی قبل دکتر بردن دادم و خودم خوردم که از شیر بهش برسه فایده نداشت ببر دکتر زردیش کامل برطرف نشده

بدم بچه؟ مشکل برا معدش پیش نمیاد؟

نه عزیزم چه مشکلی 

من جفت دخترام زردی داشتن دستگاه لازم بودن ولی مامانم نزاشت 

مرتب شیر خشت بهشون داد خدارو شکر سریع هم خوب شدن

روزی 5 الی ۶ قاشق سوپ خوری

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
حتما دوباره ببر آزمایش بده، زردی عددش خیلی مهمه نباید چشمی سنجید  تا دو ماهگی باید حواست باشه& ...

ممنونم💜

نه عزیزم چه مشکلی  من جفت دخترام زردی داشتن دستگاه لازم بودن ولی مامانم نزاشت  مرتب شیر ...

ممنونم💚