2737
2739

دو سه روز پیش ی پسر  ۱۶ساله افغانستانیو تو قشم زدن ی مرد ۴۰ ساله اول گرفته دستوپاشو بسته بعد اینقدر شکنجش داده پسره فوت کرده واقعا چرا اینقدر بعضی آدما بی رحمن  اصلا هرکاری کرده باشه حق نداشت شکنجه ش بده باید مرداد دست قانون  خلاصه حقش نبود اینجوری شکنجه بشه منکه خیلی ناراحت شدم دیشب از مسافرت برگشته بودم وقتی شنیدم اصلا خوابم نبرد 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چه مرده بی شرف بوده...

دیشبم اینجا ۶ نفر افغانی و بلوچ که کارگر بودن ...دست و پای یه بنده خدا رو بستن ۸ تن پستشو دزدیدن کلیم زدنش پرده گوشش و لگنشم شکستن ...میخواستن بکشنش بهش رحم کردن

ن دیشب گفتن فوت کرده😔

اخه افغانی ها تو مملکت ما خیلی کار اشتباه انجام دادن چقدر به زنان و دختران ما تجاوز کردند همین چند وقت پیش بود چند تا افغانی یه پسر بچه ی معصومو تو ساختمون نیمه کاره جروواجر کردند افغانی ها تو ذهن مردای ما بد شدند خودشون کاری کردند که اینجوری باهاشون رفتار بشه 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
این ک این خبر تکذیب شده از کدوم منبعه؟؟ دقیقا همون منبعی ک ب مردم لردگان تهمت روابط نامشروع زده بود ...

من از شبکه BBCشنیدم تکذیب شده 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
2706