2737
2734
عنوان

عذاب وجدان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 55 پست
کاش حداقل بعد 2سالگیش سرکار میرفتی بچه منم 17 ماهشه قبلا شاغل بودم عید 2سالش میشه از بعد عید کارو شر ...

عزیزم 10 ماه مرخصی زایمان بودم تازه دو ماهه سرکار میرم 

نمیتونم کارمو ول کنم 10 سال سابقه دارم 

توکلت علی الله
اولا اعصبانیت نه و عصبانیت ...دوما چه طرز صحبت کردن به عنوان یک مادره فردا چه بچه ای قراره تربیت کنی ...

باشو تو خوبی ریپلایم نکن

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم استارتر تحت فشار شوهرشو می زنه؟ مادرشوهرشو می زنه؟ همکارانشو کبود می کنه؟ البته که نه! چون جلو ...

خب شوهرم و همکارم قطعا کاری نمیکنه که بخودش آسیب بزنه 

من بخاطر استرسی که بخودم وارد شد و آسیبی که ممکنه بخودش بزنه زدمش

توکلت علی الله
عزیزم 10 ماه مرخصی زایمان بودم تازه دو ماهه سرکار میرم  نمیتونم کارمو ول کنم 10 سال سابقه دارم ...

اهان ایشالا که بزرگ میشن راحت میشی بعد از سختی ها اسانی هاست❤

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2731

سلام عزیزم.

خسته تباشی 

میدونم پول دراوردم خیلی لذت بخشه

دستت بره تو جیب خودت..هرجی دوس داشتی بخری

حتی پس انداز کنی خونه بخری ماشین عوض کنی...

همه اینا عالین..ولی دقیقا فک کن به چه قیمت؟

به قیمت اینک بچه هات  عصبی بار بیان...

از محبت مادری هیچس نفهمن...؟

سر وار میری خسته میشی اصلا جونی برات میمونه ک بخوای با خوده بچه بازی کنی؟

رفته رفته میبینی بچت حرفتو گوش نمیکنه .

بزرگ تر ک شد دوس داری راه نادرست رو انتخاب کنه؟

هزار تا کاررخلاف و و دوستای ناباب و اون موقع  کلان کلان پول خرج کنی کاری درست نمیششه

بمون خونه استراحت کن ب بچه هات برس و نهار گرم بده بهشون..غذای تازه پخت شده ن غذایی ک از دیشب درس شده یخچالی شده...

اون حس گرم  لذن بخش زندگی بهش هدیه بده..

سلام عزیزم. خسته تباشی  میدونم پول دراوردم خیلی لذت بخشه دستت بره تو جیب خودت..هرجی دوس داشت ...

یعنی شما میگی کلا خودشو فدای بچه هاش کنه؟؟؟این همه جوون و نوجوون مادراشون رفتن سرکار الان سربه راه نیستن؟رفیق ناباب دارن؟؟؟یکم تو پست گذاشتن فک کنین اولش! قطعا بچه به یه مادر مستقل بیشتر نیاز داره تا یه مادر خانه دار 

سلام عزیزم. خسته تباشی  میدونم پول دراوردم خیلی لذت بخشه دستت بره تو جیب خودت..هرجی دوس داشت ...

تو خونه موندن رو دوست ندارم شوهرمم درآمدش خوبه ولی خودم دوست دارم کار کنم 

کلی زحمت کشیدم حیفه از دستش بدم 

شاید حق با شما باشه بچه ها گناه دارن دوست دارن با من وقت بگذرونن ولی منم گناه دارم بخداااا

توکلت علی الله
2738

ببین خودتم پیر میشی اصطلاحا میگن دوباره آدم بچه میشه و اشتباه هم میکنه اونوقت فرزندت نگه داری میکنه ازت قطعا اون موقع فرزندت شاغله زن داره مسئولیت داره خودش بچه داره جوری رفتار کن که وقتی پیر شدی دلش بخواد مامانش رو نگه داره و اگر اشتباهی کردی ازش بگذره 

ما یه فامیل داشتیم مامانشو برد خانه سالمندان میگفت کینه دارم ازش منو میزده ماه به ماه بهش سر نمیزد تو انتظار فوت شد

مادربزرگ من با ۷ تا بچه انقدر مادر خوبی بود هر روز یکی پیشش بود نگهش میداشتن رک بگم پوشکشم با عشق عوض میکردن فقط برای مراقبت پزشکی پرستار میومد حتی نوه ها هم همش پیشش بودن 

تو خونه موندن رو دوست ندارم شوهرمم درآمدش خوبه ولی خودم دوست دارم کار کنم  کلی زحمت کشیدم حیفه ...

منی ک خونه هستم  گناه دارم؟

نه والله دارم عشق و حالمو میکنم.

صب زود بلند میشم

ورزش میکنم

ب خودم میرسم

ب خونه میرسم

عشق میکنم.

اعصابپم ارومه

پس هرجی عواقب داشته باش پای شماس

چون مردی گفتن زنی گفتن..

وظیفه مرده کار کنه

ولی زن وظیفه ای نداره

یعنی شما میگی کلا خودشو فدای بچه هاش کنه؟؟؟این همه جوون و نوجوون مادراشون رفتن سرکار الان سربه راه ن ...

موافقم ولی مادره مستقلی که عصبی نیست و آرامش رو‌به خونه میاره

البته در مورد استارتر همسرشونم مقصر هستن

ببین خودتم پیر میشی اصطلاحا میگن دوباره آدم بچه میشه و اشتباه هم میکنه اونوقت فرزندت نگه داری میکنه ...

با احترام به نظر شما، ولي هيچ تضميني وجود نداره فرزندي رو كه حسابي ترو خوشكش كني پس فرداي زمين گيري همونجوري جوابتو بده

الان جوونه اگه از فرصت شغليش استفاده نكنه بعدن هم نميتونه استفاده كنه

ولي موافقم كه بايد شرايط بهتري رو براشون فراهم كنه هم در زمان غيبتش هم در زمان حضورش توي خونه كه دچار كمبود نشن و كينه اي به دل نگيرن

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
منی ک خونه هستم  گناه دارم؟ نه والله دارم عشق و حالمو میکنم. صب زود بلند میشم ورزش میکنم ...

من از وقتی مجرد بودم استخدام شدم و سرکار میرم 

اگه الان بود که هرگز کار نمیکردم

توکلت علی الله
دیشب که خوابید رفتم پیشش کلی بوسش کردم اونم اومد تو بغلم ازم معذرتخواهی کرد  بعد که خوابید یه ...

عذاب وجدانت طبيعيه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
2706