2737
2739
عنوان

عذاب وجدان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 55 پست
با احترام به نظر شما، ولي هيچ تضميني وجود نداره فرزندي رو كه حسابي ترو خوشكش كني پس فرداي زمين گيري ...

صد در صد تنبیه لازمه ولی نه تنبیه بدنی 

نمیتونیم منکر تاثیر مخربی بشیم که تنبیه بدنی رو کودک میزاره 

من موافق سرکار هستم ولی خوب باید بتونه تعادل بین کار و خونه ایجاد کنه آدم نه به تنهایی بلکه با کمک همسر

از دید من هیچ چیزی تنبیه بدنی رو توجیحه نمیکنه

من از وقتی مجرد بودم استخدام شدم و سرکار میرم  اگه الان بود که هرگز کار نمیکردم

خوب پس یکم روی اعصابت کار کن دوست  من منعطف تر باش خودتو تقویت کن 

بچه اولی با اومدن دومی یه مقدار اذیت میشه و ممکنه  رفتارهای عجیب بکنه 

حالا که همسرت کمک نمیکنه توی خونه کارگر بگیر یکم بیشتر فرصت استراحت داشته باشی 

کتکش بزنی روز به روز سرکش تر میشه بچه ست هر جور شکلش بدی شکل میگیره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه اولت مثل من ميشه درست مثل من زماني که پنج سالم بود خواهرم به دنيا اومد و من خيلي افسرده شدم و حالا هم که بزرگ شدم با چه مشکلاتي دست و پنجه نرم کردم 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

پس خدا به داد من یکی برسه سه تا بچه دارم چهار ساله نوزده ماهه چهار ماهه خیاطی هم میکنم اونم تو یه شهر غریبم همش بشور بساب پوشک عوض کن تا حالا سر بچه هام داد نکشیدم چه برسه کبودشون کنم

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2731
خیلی بدذاتی،فقط همین و به یه کودک آزار میتونم بگم  عذاب وجدانتم بدرد عُمَر میخوره

عمر کیه

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

اینبار گذشت. اولا هرگز بچه رو نزن. دوما کارت رو ول نکن ولی هفته ای یکبار بگو یکنفر بیاد اساسی خونه رو تمیز کنه. سبزی و مواد غذایی برات آماده کنه مثلا مایه ماکارونی یا لوبیا پلو. اینجوری وقت کمتری برای آشپزی و نظافت میذاری 

در مورد پسرت حتما حتما وقت بیشتری براش بذار پسرت بسیار باهوشه و داره توجه تورو جلب میکنه بشین خیلی جدی بهش بگو مشکل چیه؟ ازش بخواه حرف بزنه وقتی بیتوجهی میکنه بیخیال نشو 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
منی ک خونه هستم  گناه دارم؟ نه والله دارم عشق و حالمو میکنم. صب زود بلند میشم ورزش میکنم ...

کاملا مخالف این دیدگاه هستم که زن باید صرفا مصرف کننده باشه. من شاغل بودم بعدش 5 سال کار نکردم و دوباره شاغل شدم. اما درآمدم صرف رفاه خودم میشه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
کاملا مخالف این دیدگاه هستم که زن باید صرفا مصرف کننده باشه. من شاغل بودم بعدش 5 سال کار نکردم و دوب ...

هر کسی یه دیدگاهی داره

خب  الان مشکل پیش اومده اگ دقت کنین

میتونین پیدا کنین ب خاطر چی  و کی هس

2738
یعنی شما میگی کلا خودشو فدای بچه هاش کنه؟؟؟این همه جوون و نوجوون مادراشون رفتن سرکار الان سربه راه ن ...

بستگی ب شرایط داره.

والا خیلیا هستن  مادراشون دکتر و معلم و...هزارام شغل دیگ دارن بچه های خوبی هم دارن..منتها بستگی ب شرایط داره 

وقتی من ببینم بچم اسیب میبینه

چه لزومی داره  اصرار کنم  باید حتما شاغل باشم؟

چن تا اشنا هستن 

میگفتن ب خدا اگ بچع نداشتم زنمو طلاق میدادم.

ن نادری میکنه

نه من  زنمو میببنم

این زندگی ب چ دردم میخوره...

همش مادیات نیس..

جایگاه زن رو   شغلش مشخص نمیکنه

اخلاق و رفتار و  خانومیش هس

ن فقط ب صرف   شغل..