2737
2734
عنوان

آقا چرا همه امسال بچه هاشون پسره؟ دختر چرا انقدر کمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی تفاوت هست بین کسی که بخاطر مشکل رژیم رعایت میکنه یا کسی که مشکلی نداره و صرفا بخاطر پسر ا ...

اونی که سلامتش رو به خطر میندازه برام قابل درک نیست حقیقتش ولی اینکه کسی دوست داشته باشه هر دو تا جنس رو داشته باشه بهش حق میدم خیلی طبیعیه که هر کس به یه جنسی تمایل بیشتری داشته باشه مهم اینه که از بودن بچه هایی که داره خوشحال باشه و بهشون این حس رو نده که دوستشون نداره

حالا اگر میخواد رژیم معقولی هم بگیره برای بچه بعدیش واقعا عیب نداره بگیره 

الان من به خدا قسم پسرمو روی تخم چشمم میذارم خدا بعد از دو تا سقط بهم دادتش هر چی باشم مادرم و عاشقانه دوستش دارم از الان دارم واسه آینده ش برنامه میریزم که بتونم کمکش کنم به موقع ازدواج کنه و…

ولی مثل هر کس دیگه ای که ممکنه یه جنس براش جذابیت بیشتری داشته باشه من دختر هم خییییییلی دوست دارم اگر بیام برای بچه بعدیم رژیم بگیرم که خدا از هر میوه ش یکی بهم داده باشه واقعا عیبی توش نمیبینم در نهایت حتی اگر بچه بعدیم هم پسر بشه خدا رو شکر میکنم و ناسپاس نیستم

ولی حق میدم بعضیا کلا اگر یه جنسی رو دوست داشته باشن دیگه مغز همه رو میخورن که فقط همونو میخوان و به آب و آتیش میزنن و… ولی فکر نکنم تعدادشون خیلی باشه

2731
اونی که سلامتش رو به خطر میندازه برام قابل درک نیست حقیقتش ولی اینکه کسی دوست داشته باشه ه ...

خب عزیزم شما واسه بچه بعدیت برنامه ریزی میکنی اگرم پسر بشه ناراضی نیستی اما کم نیست کسایی که وقتی جنسیت خلاف میلشون میشه زمین و زمانو بهم میریزن.همین رژیم پسر زایی از 3ماه قبل مثلا کلسیم باید حذف بشه خودت دیگه ببین نتیجش چیه.

آدم واسه هرچی دوست داره تلاش میکنه امانمیشه منکر جو جنسیتی شد که چندساله به طرز بدی راه افتاده من یه بار مطب دکتر زنان رفتم از ۱۰خانومی که برای بارداری اومده بودن همشون پسر میخواستن آخرش دکتر گفت شما ببینید باردار میشین بعد به فکر پسر باشید

بعضی ماها دختر بیشتر میزان بعضی ماهام پسر اینجوری نیست که کل سال همش پسر بدنیا بیاد

آخه اینایی که دور و برم منن هر کدوم نوی ماه های مختلف  بچه شون دنیا میان دیگه

بین فامیل و همکارا شش تا پسر یه دختر 😅 

2738
خب عزیزم شما واسه بچه بعدیت برنامه ریزی میکنی اگرم پسر بشه ناراضی نیستی اما کم نیست کسایی که وقتی جن ...

فکر کنم به منطقه و قومیت هم هست 

بعضی قوم ها خیلی پسر پسر میکنن

طرف یه پسر داره سر دومی هم میخواد پسر بشه و رژیم میگیره اصلا جالب نیست