2733
2739
عنوان

آقا چرا همه امسال بچه هاشون پسره؟ دختر چرا انقدر کمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 69 پست

عزیزم یکی از سیاست های دولته. اسم امواجشو نمیدونم ولی یه سری امواج میفرستن که رو اسپرم اقایون تاثیر داره و پسر دار میشن. منم دقیقا تو دو بار حاملگیم تحت نظر بودم ۹۰ درصد بچه هاشون پسر بودن.البته تو تهران بیشتر نمود داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جو تعیین جنسیت که راه افتاده رو ببین نتیجه همین میشه دیگه. به هزار راه منطقی و غیر منطقی متوسل ...

واقعیته تا وقتی زنا جنس دوم باشن و  حتی واسه یه استادیوم رفتن این مسخره بازی راه بیافته تا دیگه برو تا حق طلاق و کار و فرصت شغلی برابر و...همینه همه دنبال بچه پسرن

2728
ای ول  دخترامون بزرگ شن حق انتخاب زیاد دارن😂😂😂😂

🤨 این رسمش نیست واقعا باید دست به دست هم بدیم دختر بیاریم 😂😂😂

من فکر میکردم بچه م دختره همه علائمم به دختر میخورد (البته مامانم میگه چون دختر زیاد دوست داشتی علائم پسر رو نادیده میگرفتی) خلاصه کلی رویا پردازی کرده بودم تا اینکه دکتر گفت پسره فکر کردم داره با من شوخی میکنه ولی مثل اینکه نه🤔 

البته هر چی هستن سلامت باشن فقط

2738

از۶خانم باردار فامیل ما،۲تاپسرن۴تادختر.

.مامیگیم امسال سال دختره

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
منم نگرانم 😂😂😂😂 به هر کی میگم بهم میخندن ولی واقعا خیلی کم شدن دخملیا😕

عیب نداره بلاخره خانمها هم ب حقشون میرسن.شرایط چند همسری برای خانمها مهیا میشه. اینهمه سال آقایون به این بهانه چند تا زن گرفتن

منم نگرانم 😂😂😂😂 به هر کی میگم بهم میخندن ولی واقعا خیلی کم شدن دخملیا😕

نه کجا کم شدن دوربر ما که بیشترشون دخترن

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

من دو تا دختر بزرگ دارم

اصلا هم منتظر شوهر نیستم براشون

خونه خودمون سلطنت کنن بهتر از اینکه برن خونه یکی دیگه با هزار داستان جورواجور

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚