2737
2734
عنوان

مشکل منو شوهرم سر پتو!

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 47 پست
انقد بدخوابه و تو بارداری کنارش میخوابی!؟  جا تو جدا کن😐 من شوهرم فرستادم تو پذیرایی بخوابه، ...

ناراحت نیستید از این قضیه؟من اصن درک نمیکنم زن و شوهر ب هر دلیل جدا بخوابن😟🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا من ک ب شخصه دلم میخواد راحت لخوابم ازاد شبا حدا میخوابیم بعد دیگ دم صبح شوهرم عادت داره میاد کنار میخوابه😁ادم اذیت میشه مخصوصازیریه پتومشترک من عشق اینودارم ک پتورو پیچم قشنگ دورموبگیره

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2731
یه دو نفره بزرگ بنداز رو هردوتون خاست بندازه پایین سفت بچسب به پتو

قبلا ک باردار نبودم چنباری میخواستم ادبش کنم پا میشدم و سعی میکردم پتومو به روز از روش بکشم ,تا یخ بزنه ادب شه, ولی کلا شوهرم مث تمساح میپیچه تو پتو, زور فیل میخواد 

هیچکاریش نمیشه کرد نه میشه رفت زیر پتوش نه میشه پتوشو کشید 

ن بابا من ک ب شخصه دلم میخواد راحت لخوابم ازاد شبا حدا میخوابیم بعد دیگ دم صبح شوهرم عادت داره میاد ...

😂😂😂عزیزم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

من فکر میکردم فقط من این مشکلو دارم .

خداروشکر که تنها نیستم 

درست نمیشه خواهر یا لباس بیشتر بپوش یا دمای بدنتو خود به خود با دمای اتاق تنظیم کن کلا پتو نخوای،

یا پتو به خودت بدوز ....

یه راه دیگه هم هست که من انجام میدم 

اومد پتو رو بگیره بزنش از خواب بیدار میشه میفهمه کجاست و داره چیکار میکنه عین بچه آدم پتو خودشو برمیداره میره میخوابه 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
من فکر میکردم فقط من این مشکلو دارم . خداروشکر که تنها نیستم  درست نمیشه خواهر یا لباس بیشتر ...

گزینه کتک الان رو میزه 😂اینو امتحان میکنم خبرشومیدم بهتون 😂😂😂😂

من بارداريم پرخطر بود خونریزی داشتم! 

تازه من خوابم سبکه خیلی مراقب بودم درست بخوابم یا چیزی بهم نخوره، اما بازم یه شب دست شوهرم محکم خورد به شکمم🤦🏻‍♀️

دییییگه جامو ازش جدا کردم😅

تا وقتی خوابش نبرده کنارم دراز میکشه یکم، چشاش که سنگین میشه میره سر جای خودش! 

انشاالله خواب نی نی تنظیم بشه یکم میاد سر جاش

منم قابل درک نبود واسم جدا خوابیدن، تو شرایط باشی عادی میشه واست

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
پتو دو نفره بزرگ هست؟؟ ما با ی پتو دو نفره نمی تونیم بخوابیم..

بزرگشو نمی دونم !!🤔  یه کوچولو سایزهای متفاوت هست 

من خودمم یکی دوتا پتو مسافرتی  در کنار پتو  دونفره   کنار دستم هست  😅  که فقط گاااااهی لازم میشه و میکشم روم 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2706