2733
2739
عنوان

مشکل منو شوهرم سر پتو!

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 47 پست

مگه پتو مشترک ندارین😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم قبلا ک پتومون مشترک بود مث تمساح میپیچید توش و من بازم بی پتو می موندم 😐😐😐😐

😂😂😂😂😂😂پس همون بهترکه پتوهاروجداکردین

.......برای آنچه که باوردارید، ایستادگی کنید، حتی اگربه معنای تنهاایستادن باشد........
یه دو نفره بزرگ بنداز رو هردوتون خاست بندازه پایین سفت بچسب به پتو

منکه متوجه نمیشم چه اتفاقی می افته, فقط صب ک بیدار میشم میبینم خودم لختم اونم توی پتوی منه, پتو خودشم رو زمینه 

2738
نه عزیزم قبلا ک پتومون مشترک بود مث تمساح میپیچید توش و من بازم بی پتو می موندم 😐😐😐😐

گوشیتوبزارسرساعت شبا پاشو پتوتوازش پس بگیر والا ظلم تاچ حد😁

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

انقد بدخوابه و تو بارداری کنارش میخوابی!؟ 

جا تو جدا کن😐

من شوهرم فرستادم تو پذیرایی بخوابه، بچم دنیا اومده هنوز همونجا میخوابه🤦🏻‍♀️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
یبار که پتو رو از روت کشید پاشو محکم بزن تو گوشش که از خواب بپره.بعد بگو خواب میدیدم یه دزد اومده پت ...

منم زدمش😂😂البته با لگد گفتم لحافتو بردار بعدم رفتم واسه خودم لحاف دونفره اوردم چون سنگینه شوهرم دست نمیزنه بهش دوس نداره لحاف سنگین رو 😂😂

شوهر بد خواب داستانها داره یک پتو بزرگ بزنین دو طرفش رو زیر تشک درش نیارین فقط برید زیرش و صبحها بیاین بیرون یا که شما با بچه تو شکمت دو نفرین شوهرتو از تخت بنداز پایین وسط تخت راحت و گشاد بخواب  

2706