2737
2734
عنوان

پدر نامرد +عکس😔

715 بازدید | 27 پست

بچها سلام خواهش میکنم اگ کسی ی پیشنهاد و راه حل منطقی و قابل اجرا داره بهم بگه بابت عنوانم ببخشید ب کمکتون خیلی احتیاج دارم

از ۶ سالگیم پدرم معتاد شد و کلی بدبختی کشیدیم مادرم بخاطرش مریصی گرفت ی مدت گدشت دیدیم خونمون رو فروخته کم کم وسایل دیگ و فهمیدیم ک قمار باخته تمام زندگیمون رو فروختیم ما زبان زد عام و خاص بودیم و تو دارایی چیزی کم نداشتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

از اون وقت ها خیلی سال میگدره و کارای بابام بد و بدتر شده ب قول معروف صورتمون و با سیلی سرخ نگه داشتیم بابام نزدیک ۴۷ سالشه و بازم قمار میره معتاده بداخلاقه خیلی بچها هر کار فک کنید کردم درست نمیشه و تهدید میکننه فقط بگید من چیکار کنم 

2740
از اون وقت ها خیلی سال میگدره و کارای بابام بد و بدتر شده ب قول معروف صورتمون و با سیلی سرخ نگه داشت ...

شما هیچی ولی مادرتون خیلی وقت پیش باید جدامیشد و پدر قمارباز معتادتون رو از زندگی خ دش و شما حذف میکرد 

ایشون میتونست و میتونه طلاق بگیره شما که نمیتونین 

تنها راهتون کم کردن ارتباطه بعد از مستقل شدن 

امیدوارم چیزی از اعصاب مادرتون باقیمونده باشه که بتونه با شماها ارتباط برقرار کنه چون تحمل همچین زندگی خیلی مشکل و توان فرساست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
شما هیچی ولی مادرتون خیلی وقت پیش باید جدامیشد و پدر قمارباز معتادتون رو از زندگی خ دش و شما حذف میک ...

مامانم خیلی دلسوزه اجی اونموقع من اول ابتدایی بودم رف طلاق بگیره اما نتونست بخاطر من موند الان نمیدونم من چجوری از مامانم محافطت کنم 

خسته شدم بخدا دیگ درمونده شدم نمیدونم چیکار کنم درس بشه چن بار مامانم ب قهر رفته خونه پدرش اما این ا ...

بعضی مردا واقعا تغییر نمیکنن مخصوصا که سن پدرت هم کم نیست ، خودش باید بخودتغییر کنه عزیزم

بعضی مردا واقعا تغییر نمیکنن مخصوصا که سن پدرت هم کم نیست ، خودش باید بخودتغییر کنه عزیزم

اره تعییر نمیکنه این و میدونم اما مامانم میگه یکم صبر کن اخه دیگ چقدر صبر کنم 

2706