2733
2739
عنوان

چیکار کنم از دست...

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 36 پست
شوهر منم اصلا اجازه این چیزا بهم نمیده برام معلم خصوصی گرفته بهم خیاطی یاد میده تو خونه خودم

قدر دان باش من آرزومه تو خونم خياطي ياد بگيرم

البته به همتون بگم هر كي يه جوره زندگيش كه آرزوي بقيس پس به داشته هامون راضي باشيم و قدر بدونيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید من معنی شوهرم اجازه نمیده رو درک نمیکنم مگه دوتا ادم بالغ نیستین

اره والا مگه عهد بوقه زنا الان دیگه یه عضو فعال توهمه عرصه ها هستن بهتره این تفکرات قدیمیو از شوهرش دورکنی دور ازجون که بهش شک نداره

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
ببخشید من معنی شوهرم اجازه نمیده رو درک نمیکنم مگه دوتا ادم بالغ نیستین

درسته دوتا آدم بالغیم،،، اما چون من یه سری شرط برای شوهرم گذاشتم، اونم یه سری شرط برام گذاشته،،، با اینکه خیلی سخت گیره تو بیرون رفتنم اینا، اما خودش هم برا کلاس های هنری همیشه تشویقم میکنه،،، درسته گاهی وقتا اذیت میشم از اینکه هرجایی نمیذاره برم، اما چون دوستش دارم گوش میدم به حرفش

ای هیچــ…🤍برای هیچــ.. بر هیچــ.. مپیچــ🌱
2728

رضی کم بود اینم اضافه شد 😂

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
قدر دان باش من آرزومه تو خونم خياطي ياد بگيرم البته به همتون بگم هر كي يه جوره زندگيش كه آرزوي بقيس ...

اره دیگه درسته ک اجازه بیرون رفتن نمیده ولی هر کلاسی ک بخام معلمش رو میاره خونه بهم یاد بده، فعلا ک خیاطی رو شروع کردم 

😅 والا من از بیکاری زیادم، رو آوردم به کیک پزی برا یه کافی شاپ(تو خونه درست میکنم) ، اما بازم قانعم ...

حالا باز خوبه تو یکاری میکنی 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2738
عزيزم وقتي شوهر عادت كرده بايد كم كم جلو بري يهويي همه جا نه يه بار مثلا استخر دوس داري برو استخر هر ...

بخدا کردم، فکر میکنی نکردم؟ میگه خوشم نمیاد کسی اندامت ببینه؟ 😟☹️حتی تو عروسیت هم لباسای با حجاب میپوشم، چون خوشش نمیاد کسی ببینه انداممو

ای هیچــ…🤍برای هیچــ.. بر هیچــ.. مپیچــ🌱
2706