2737
2734
عنوان

کیا بعد ازدواج چاق شدن؟؟؟

321 بازدید | 20 پست

من انقدر مهمون داری کردم چاق شدم البته نه در حد ترکیدن.ولی قبل ازدواج خیلی باربی بودم الان شدم 64 کیلو .....همه دارن تو روم می گن.وای بازوت وای ببین شکم در اوردی.

نمی دونم فقط خواستم بگم خب چاق و لاغری مال انسانه دیگه

از فردا تصمیم به رژیم دارم 10 کیلو لاغر شم.قدم هم 164 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ۶۲ کیلو قدم ۱۶۳. شکم کردم. قبل از ازدواج ۵۳ بودم... هیییییع جوونی کجایی... منم میخوام لاغر کنم ...

دقیقا اندام منو داشتی.قبل ازدواج 52 تا 53 کیلو بودم.خیلی خوب بود

2738
پس چرا هی می گن .شاید با قبل مقایسه می شم.

همه زیاد حرف میزنن تو گوش نکن.من خودم ازدواج کروم ۶۳ بودم بعد شدم ۷۶😣😣😣.

باز لاغر کردم شدم ۶۹ 

الان نمیدونم چندم‌...قدمم ۱۶۳فک کنم

وا مطمئنی اقوامتوو مشکل ندارن  64 ک ن خیلی لاغره ن چاق هست اصلا متوسط

نمی دونم دیگه نسبت به چاق و کلمات وابسته تیک پیدا کردم.نمی گن نوش جونت فقط از ادم ایراد می گیرن.من فقط شکم و پلهوهام دراومده .خداییش بد نشدم .ولی از بس ازدواج بهم ساخته وزنم شد این

همه زیاد حرف میزنن تو گوش نکن.من خودم ازدواج کروم ۶۳ بودم بعد شدم ۷۶😣😣😣. باز لاغر کردم شدم ۶۹&nb ...

اصلا انسانیم دیگه باید بالا پایین بشه.مانکن که نیستیمممم

نمی دونم دیگه نسبت به چاق و کلمات وابسته تیک پیدا کردم.نمی گن نوش جونت فقط از ادم ایراد می گیرن.من ف ...

والا همین الانم زیاد نیستی نرمالی ولی فیت نیستی 

خل و چلن اونا 

یک ماه ناهار نخور بکن دو وعده اوکی میشی 

نترس هیچی هم نمیشه تازه بدنت هم حال میاد 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
منم ۶۲ کیلو قدم ۱۶۳. شکم کردم. قبل از ازدواج ۵۳ بودم... هیییییع جوونی کجایی... منم میخوام لاغر کنم ...

اگه ب طب سنتی اعتقاد داری

اگه میخوای بدونی مزاجت چیه و طبق مزاجت لاغر بشی و آسیب نبینی و بع دمنوش درمانی اعتقاد داری بهم تل گرام پیام بده 

F_Ghorbani90

نماینده محصولات پوستی آگوستا / نماینده نوشیدنی های سلامت نیوشا
2706