2737
2734

بیاین بگم بهتون 

اقا ما چندوقت پیش یه پولی قرض دادیم به پدرم میخواست واسه داداش مجردم مغازه بزنه بیست تومن دادیم 

بعدش همینجوری خرد خرد شوهرم هی پول داد بهشون الان حسابشون شده ۳۴ تومن 

بابام گفت یه پولی بابت رهن خونه میاد دستم میدم ب شما بابت قرضتون 

شوهرمم پول رو میخواد بابت اینکه میخواد ماشین ثبت نام کنه خیلی کم داره از اون تاریخی ک بابام قول داد پولو بده گذشته هی امروز و فردا میکنه 

الان فهمیدم پول اون رهن رو داده جنس خریده برا مغازه 

پول مارو هم نمیده ی جوریم طلبکاره انگار ما خطا کردیم ک پولمون رو میخوایم زورش میاد پس بده 😣

اون شوهرمه ک نمیتونم حرفی بزنم تا الانم خیلی صبر کرده الانم تازه حرفی نداره ولی تو خودشه

اون‌پدرمه ب هرحال ولی خیلی احترام متوجه نیس ما با احترام و محبت پول دادیم بهشون اون با بی حرمتی انگار قصد دادن نداره 

چ کنم من؟ خدایا

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

چی بگم والا😕

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با مادرت صحبت کن

بی منطق و بی اعصاب ترین ادم روی زمین😭

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2738

وای خیلی بده،منم چند سال پیش به بابام پول قرض دادیم و دزد زد به خونمون امسال از همه قرض کردم بابام پس نداد اون پولو،تا وینکه من به عنوان قرض ازش گرفتم و مبلغی رو که میخواستم کسر کردم و بهش دادم

من بودم هیچوقت اجازه نمیدادم شوهرم پول بده به کسی حتی پدرم.مامان باباها این دوره زمونه خوبی میکنی در حقشون طلبکارن مث مال من همچین خودشونو برام گرفتن بابت خوبیهای بیجام

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
واقعا یکی راهکار بده ذکری دعایی بخونیم پولامون رو مردم بدن😥

شمام پول دست کسی داری؟ چند؟

من بودم هیچوقت اجازه نمیدادم شوهرم پول بده به کسی حتی پدرم.مامان باباها این دوره زمونه خوبی میکنی در ...

بابام زنگ زد گفت میخوام از فلانی پول بگیرم 

شوهرمم گفت زشته من دارم بهش میدم بابام قول داد گفت میدم پول رو 

2706