2737
2739

این پرسیدن داره اخه :))

معلوم فقط سراسری بره

واقعا دلش میاد اون همه پول بده واسه دانشگاه ازاد 

که مدرکش اعتبارش کمتر از دولتی هست

اولش سخته خوابگاه ولی کم کم عادت می کنه

نهایتش براش خونه کرایه کنید اخر هفته ها هم بهش سر بزنید

پردیس وازادشهریه هاشون تقریبامثله همه تازه شنیدم پردیس وملل حتی شهریه اش کمترازآزاده به هرحال اگه خ ...

اونکه اره روزانه بالاخره یه چیز دیگس

اره ترمای اول تقریبا شهریه هاشون یکیه 

ولی پردیس هر ترنی بیشتر افزوده میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون دوس ندارم ولی دارو خیلی دوس دارم حالا اینا ب کنار من 30 سالمه میگم حوصلم نکشه درس بخونم میترسم ...

دارو خیلی سخته ها درساش درامدشم ب نسبت کمتره اخه میخوایین چیکار درس بخونین برین یه کار جدید شروع کنید الان دگ همه رشته ها اشباع شده

2731
2740
این پرسیدن داره اخه :)) معلوم فقط سراسری بره واقعا دلش میاد اون همه پول بده واسه دانشگاه ازاد  ...

اره مامانم راضی سده گفته میام خونه میگیرم میام پیشت

میگه نه نمیشه باز پدرم تنها بزارن

یتی همه رقمه مامانو بابا راه اومدن باهاش

خودشونم براشون سخته برای همین پدرم حاضره سهریه ازادو بره ولی مشهد پیش خودشون باشه

ولی خب هنوزم درگیره با خودش

اخه ما کلا خانوادگی زیااادی وابسته ایم میدونیمم بده ینی روحیاتش جوری بود که تا مغازه تنها ننیرف کل ...

یعنی ازخواهرته تغاریه من وابسته تره که حتمابایدسرش روروبالش مادرم میذاشت تابخوابه

بابام هم همون سال دورازجون باباتون فوت شدوخواهرم بیشتروابسته مادرم امایهویه شهردورقبول شد4سال یزدبوددوسال تهران علامه

حالاازهمه مامستقل تروززنگ تروداناتره

به نظرمن خوابگاه برای دختراسربازی برای پسرامیتونه باعث استقلال بچه هابشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
من بودم شهرستانو میرفتم. ولی سطح آزاد پزشکی مشهد هم بالاست. خیلیاشون‌تخصص راحت قبول میشن. نمیتونه ...

چرا  فقط دو ترم میشه مهمان شد

بعدم یه چیزی که هس دنبال انتقالیم هس

ولی درصد انتقالش خییلی کمه

امید بسه شایید معحزه شد انتقال پیدا کنه که خییلی درصدش پایینه یجورایی صفره

این پرسیدن داره اخه :)) معلوم فقط سراسری بره واقعا دلش میاد اون همه پول بده واسه دانشگاه ازاد  ...

عزیزم اصلا در رابطه به رشته های پزشکی و دندون اعتیار دانشگاه ازاد کمتر از دولتی نیست .برعکسه اتفاقا.از دانشگاهای دولتی شهرستانا سطحشون بالاتره مخصوصا واسه شهرای بزرگ مثل تهران و مشهد .دانشگاه ازاد تهران واحد دندانپزشکی حتی رتبه ی بین المللی داره در کنار دانشگاه تهران و شهید بهشتی

2706