2733
2734
عنوان

بیایین افکار عجیبتونو بگین😐من وقتایی که میرم دسشویی....😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 114 پست
چکار کنم نمی تونم چربی رو تحمل کنم کرم میزنم به دستم اوج تحملم دو دقیقه اس بعد دستمو می شورم 

یکی از اقوام ما هم زیاد دستش توی اب و مایع ظرفشویی بود الان پوست دستش داغون شده اصلا نمیتونه دست ب هیچ جایی بزنه زخم و نازک شده

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیادن... :))) هیچ موقع نمی تونم مثلا یه بطری آب خودشو جدا بندازم سطل آشغال درشو جدا یا اگه تو ماشین یا سفر همراهم باشه نمیندازمش سطل آشغال اون شهر با خودم میارمش تا جایی که حس کنم راحتن اونجا میندازمشون سطل آشغال:|||

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

یکی از فانتزیای دوران کودکیم این بود ک وقتی تو عروسیم یهو همه خشک بشن بعد یکی یکی شالاشونو بردارم اینجوری کلی شالای مختلف دارم😂😂

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...
2731
منم یه فکر گرفتتم فکر میکنم میبینم که دسشویی کنم یه مار از زیر نیشم میزنه😂

وای من فک‌میکنم ممکنه سوسک از چاه بپره دقیقا رو جایی ک نباید😂😂😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
وای من فک‌میکنم ممکنه سوسک از چاه بپره دقیقا رو جایی ک نباید😂😂😂

مار بد تره😂سوسک فکر میکنم از چاه حموم میاد 😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
مار بد تره😂سوسک فکر میکنم از چاه حموم میاد 😂😂😂

ی روزی سرم‌میاد میدونم😢😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
ی روزی سرم‌میاد میدونم😢😂

منم از همین میترسم😂😂😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

یکی اینکه موقع نشستن روی چمنای پارکی جایی میترسم ماری عقربی چیزی نیشم بزنه😒

یکیم این که فوبیای تصادف خودم یا خانوادمو دارم فکر میکنم الان هرکدوممون بریم بیرون نکنه ماشین بزنه بهمون دیگه برنگردیم خونه🙈🙈🙈🙈

بیا شهر ما عزیزم ساعت یک شبم بری بیرون گیر میکنی ترافیک 😁😁😁کلاا شب و روز نداره . ملت خوابم ندارن

کجا زندگی میکنین؟ خوش بحالتونن

من عاااشق تماشا کردن شهر و مردم از بالا توشب هستم 

با اینکه طبقه هفتم زندگی میکنم ولی تو شهر ما زود سکوووت بپا میشه

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

اها ی وسواس فکریم اینکه صدای تلویزیون ی عدد رند باشه

و وقتی از مدادتراش استفاده میکنم حس میکنم لبمو باهاش میتراشم و خیلی حس بدی میییگیرم کلا ی سری فکرای بد و بیخود اینطوری دارم همیشه 

همشم فکر میکنم آخرش دیوونه میشم

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2706