2733
2734

دلم گرفته.... دوماه ازخونم آوارم کردن هیچکی بفکردلم نیس اونی ک میگفت دوسم داره حالا انگار ن انگارنمیجنگه منونمیبینه کورشده خس شدم مگ چندسالمه۲۲.... با ی دنیاتنهایی بدبختی... 

دلم گرفته.... دوماه ازخونم آوارم کردن هیچکی بفکردلم نیس اونی ک میگفت دوسم داره حالا انگار ن انگارنمی ...

فدای تو بشم عزیز دلم

قربون دلت برم نازنینم

برات دعا میکنم تا به زودی حال دلت خوب بشه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای فدای تو بشم گلم! روح پدر بزرگوارتون شاد! میدونم و کاملاً درکت میکنم نمیخوام حرف کلیشه ای بزنم ا ...

سه ساله حاجت میخوام برآورده نمیشه دلم خونه دارم خون گریه میکنم هر نذری هر چله ای بگی انجام دادم دردمو به کی بگم من؟؟؟😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

فدای تو بشم عزیز دلم قربون دلت برم نازنینم برات دعا میکنم تا به زودی حال دلت خوب بشه!

ممنونم.... چقدقربون صدقم رفتی چ حس جالبی... کسی تااین حدنرفته ممنونم عزیزدلم فدابشم ک درک میکنید خداروشکر ک غریبه ازاشنابهترشده هی خدااااا ممنونم بابت دعاکردنت برات صلوات میفرستم

2728
ممنونم.... چقدقربون صدقم رفتی چ حس جالبی... کسی تااین حدنرفته ممنونم عزیزدلم فدابشم ک درک میکنید خدا ...

عزیز دلمی نازنینم

دورت بگردم انشاءالله

من و دوستات تو ninisite جای خواهرای خودت بدون عزیز دلم

من دیگه همیشه در کنارت هستم!

سه ساله حاجت میخوام برآورده نمیشه دلم خونه دارم خون گریه میکنم هر نذری هر چله ای بگی انجام دادم دردم ...

آبجی گلم قربونت برم صبر خیلی مهمه نازنینم! من از خدا میخوام بهترینها برات رقم بخوره مهربونم!

منم دلم گرفته چرا خدا من لایق مادر شدن نمیدونه

عزیز دلم! قربونت برم شمایی که این درک داری محال هست خدا فرشته ای مثل شما را لایق ندونه!
یک سری مشکلات هست در راه بارداری که انشاءالله اون هم با مراجعه به پزشک حل میشه!
انشاءالله به حق حضرت علی اصغر به زودی دامنت سبز میشه گلم!
دورت بگردم انشاءالله!

2740
عزیز دلمی نازنینم دورت بگردم انشاءالله من و دوستات تو ninisite جای خواهرای خودت بدون عزیز دلم من ...

ممنونم ازت معصومه جونم خداحفظت کنه هم توهم همه ابجی های نی نی سایتی

عزیز دلم! قربونت برم شمایی که این درک داری محال هست خدا فرشته ای مثل شما را لایق ندونه! یک سری مشکلا ...

من مشکلات زیادی سر راهم خواهر جون ممونم فداتبشم  

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد