2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولی من کلا اعتقاداتمو از دست دادم حتی یه صلواتم که میفرستم تو دلم میگم تهش که چی کدوم خواسته ت براورده شده این دومیش باشه.کلا معتقدم اونایی که از خدا دورترن خوش شانس ترن

💞دخترم اوا...پسرم اروین💞

همیشه به سجده میرم وقتی دلم میگیره واقعا تإثیر داره تجربه کنید...شما سجده کنیدباخدا حرف بزنید هرچی تو دلتونه بگید کم کم بغض میکنید اشکتون میریزه..اون موقع دیگه اصلا دلتون نمیاد سر از سجده بردارید چون واقعا حس میکنید خدا شما رو میشنوه واین واقعیته

حال دل 90درصد ما ایرانیها با پول خوب میشه 

انقدر اختلاف طبقاتی زیاد هست و مدیریت بد ک رجبعلی و امثالهم اگه بودن خودشون کم میاوردن

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم پدرم 20روز پیش فوت کرده..دلم حسابی گرفته 😢😢😢

وای فدای تو بشم گلم!

روح پدر بزرگوارتون شاد! میدونم و کاملاً درکت میکنم نمیخوام حرف کلیشه ای بزنم اما خوب همه یه روزی میریم انشاءالله که همه و مخصوصاً پدر حضرتعالی روحشون شاد باشه و با اولیا محشور باشن!

خواهر گلم پاشو برای پدرت قرآن بخون، نماز بخون، اموات چشمشون به این دنیا است عزیزم!

من هم برای پدر محترمتون صلوات میفرستم

2706