2737
2734
عنوان

جفت نبودن ستاره ها کسی میدونه

140 بازدید | 8 پست

خسته شدم ه اصلا دست خودمون نیس دعوا و بحث و...الانم ک بخاطر بچه دارم باهاش زندگی میکنم گرچه ب همسرم گفتم طلاقم بده راضی نمیشه   تو دوران عقد با چنتا دعا نویس حرف زدم همشون گفتن ستاره هاتون جفت نیس شما چقد اطلاع دارید اصلا ستاره ها جفت نباشه چی میشه؟

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله ماورایی هست. خیلی چیزای ماورایی رو با علم نمیشه ثابت کرد اما وجود داره. برو پیش همونا بگو جفتتون ...

تو رو خدا اگه چیز بیشتری میدونی بگو لطفا

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
تو رو خدا اگه چیز بیشتری میدونی بگو لطفا

به من گفتن اگر جفت نباشه میشه جفت کرد اما من نکردم بلد نیستم. از رو اسم و اسم مادر و تاریخ تولد جفت بودن رو میگن و شمع سوزی داره. به خودشون بگو درستت میکنن. اون خانم بالا نوشته اسمشو عوض کرده مثلا

خواهر من دوازده سال پیش موقعی که خواستگار اومد مامانم رفت سراع دعا نویس گفت ستاره هاشون جفت نیس اگرم‌ازدواج کنخ با دوتا بچه برمیگرده ما جدی نگرفتیم.الان خواهرم دوتا بچه داره یعنی بچه دومش تازه یه سالش شده.بیماریه شکاکی گرفته همش میگه اگه احساس کنم شوهرم بهم خیانت کنه طلاق میگیرم ال میکنم بل میکنم حالا هییییچیم ندیده ها از شوهرش خودشم میدونه فکراش بیخوده.همه ام میدونن دامادمون همیچین ادمی نیس.از صبح تا شب پیش مشاورو دکترو فلان میره انگار نه انگار دوروز خوب میشه دوباره شروع میشه الکی الکی اینجوری شده.هیچ کسم حرف دعا نویس یادش نبود جز من.چندروز پیش به مامانم‌گفتم یادتونه دعا نویس همجین حرفی زده بود بیچاره ها کلی استرس گرفتن.مامانم رفت پیش  دعا نویس گفت دامادت هیچ مشکلی نداره مشکل از دخترته باید بره پیش روانپزشک

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
منو همسرمم جفت نبودیم مدام دعوا داشتیم اسممو عوض کردم شکر خدا عالی شد😃

واای جدی میگی؟چجوری میشه جفت کرد؟توروخدا بیشتر اطلاعات بده

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738