2752
2734
عنوان

مامانا و باردارا که بارداری راحتی داشتن جنسیت نی نی شون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3474 بازدید | 52 پست
تا الان هیچ روشی رو ندیدم که معلوم کنه جنسیت رو همش خطا داره  فقط باید منتظر سونو بمونم

اره انتی مشخص میکنه

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم
انشاالله سالم و صالح باشه و بعد جنسیت دلخواهتون من هنوز خیلی مونده تا غربالگریم

ممنون عزيزم اصلا جنسيت واسم مهم نيست فقط استرس غربالگرى رو دارم 😭

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
اره انتی مشخص میکنه

۱ ماه دیگه هم باید صبر کنم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
تا الان هیچ روشی رو ندیدم که معلوم کنه جنسیت رو همش خطا داره  فقط باید منتظر سونو بمونم

آزمایش میتونی بدی از روی دی آن ا میگن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
ممنون عزيزم اصلا جنسيت واسم مهم نيست فقط استرس غربالگرى رو دارم 😭

انشاالله که سالمه نگران نباشید🤲❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
آزمایش میتونی بدی از روی دی آن ا میگن

آره اونم هست ولی هزینه ش زیاده و مامانم میگه به خاطر ۱ ماه زودتر ارزش نداره

آره اونم هست ولی هزینه ش زیاده و مامانم میگه به خاطر ۱ ماه زودتر ارزش نداره

آره 

حالا هر جی می‌خواد باشه مهم سلامتیشه

من خودم به خواست خودم رفتم آن آی پی تی برای چک کردن کروموزومها و غیره بعد توی اون جنسیتم گفته بود هفته ۱۲

ولی من هدفم خود آزمایش بود نه صرفا جنسیت بچه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خانومااااو

بله بپرسید شاید کسی دونست و جواب داد

معمولا اونایی که بارداری راحتی داشتن پسر دار شدن میخوام ببینم این درسته یا نه

وای من ک خیلی سختمه.

تهوع ماه سوم و چهارم. 

نفخ از اول بارداری تا الان ک دیونه ام کرده

تلخی دهان

ابریزش بینی و عطسه

خلت گلو

بی حس شدن دست و پام

کمردرد ک بعضی موقع ها اصلا نمی تونم یک قدم راه برم.

از همه اینا بدتر تو ماه اول خونریزی کردم و تادالان استراحت مطلقم. اصلا نمی تونم از جام بلند شم.

ایا بارداری من ک پسرن راحته؟؟ ایا ایا ؟؟؟؟؟؟

💖💖خدایا دستم را رها نکن و فرزندم را حفظ کن💖💖
وای من ک خیلی سختمه. تهوع ماه سوم و چهارم.  نفخ از اول بارداری تا الان ک دیونه ام کرده تلخی ...

شما دوقلو داری برا دوقلو سخت تره

منم‌ نفخ و خلط گلو رو دارم

چیزی که رو مخمه ضخیم شدن موهای بدنمه من اصلا موهای بدنم معلوم نبود بور بود الان همش سیاه شده بدم میاد خیلی😓

2706