2733
2734
عنوان

دلتنگی برای همسر و سرد شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 49 پست
شوهر منم اصلا قبول نداره کارش اشتباهه و داره زندگیشو بهم میزنه ، حالا رابطه تون گرمه ؟ 

نه والا متوسطه 

فقط موقعی که رابطه میخاد خوبه 

من ازش دور شدم قبلنا خیلی وابسته ش بودم 

یه روزی حال منم خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من همیشه احترامشونو داشتم نمیدونم شوهرم از هیشکی حساب نمیبره

چی بگم یه مدت هم صبر کن مدارا کن . افسرده نباش الان وقت افسردگی نیست به خودت برس آرایشگاه برو تنوع ایجاد کن لباس سک سی بپوش. سعی کن باهاش دوست باشی اگه جواب نداد برای همیشه بکن برو خودش یا میاد سراغتو به غلط کردن میوفته یا میره پی هرزگیش عزیزم برای خودت ارزش قائل شو تو نباید تو این برزخ بسوزی چون ازدواج برای ارامشه اگه قراره داغون بشی شک نکن یه روز کم میاری و میری پس بهتره تا جوونی بفکر خودت باشی

2728
چی بگم یه مدت هم صبر کن مدارا کن . افسرده نباش الان وقت افسردگی نیست به خودت برس آرایشگاه برو تنوع ا ...

میگم مشاورم گفته دیگه محبت و اینا بسه 

باید سرد بشی دیگه 

اونم ک خیلی برام سخته ...

خیلی دلتنگی سخته مخصوصا وقتی یاد روزای خوب میفتی😔😔

آره خیلی سخته خیلیییی

مخصوصا وقتی قرار باشه برای همیشه جدابشی

من تجربه کردم که فهمیدم ینی قشنگ داشتم جون میکندم

یه روزی حال منم خوب میشه
2740
میگم مشاورم گفته دیگه محبت و اینا بسه  باید سرد بشی دیگه  اونم ک خیلی برام سخته ...

نمیگم محبت کن ولی به زیباییت برس تو خونه افسرده نباش عزیزم بهش رو نده ولی جذبش کن با رفتارات. نرو سمتش ی کاری کن اون بیاد سمتت. غذاهای خوب بپز بذار خونه براش محیط امن و ارومی باشه.به هیکل و زیباییت برس زیباییت سرمایه بزرگیه مواظبش باش باشگاهم برو 

مخصوصا وقتی زن و شوهرای دیگه رو‌میبینی

اره 

منم وقتی اینایی ک هنوز عاشق همن میبینم میگم مام یه روزی اینجوری بودیم ، یه جانم میگفت دلم غنج میرفت خدا 😭😭😭😭

نمیگم محبت کن ولی به زیباییت برس تو خونه افسرده نباش عزیزم بهش رو نده ولی جذبش کن با رفتارات. نرو سم ...

اره اینم بنظرم خوبه ... خیلی خودمو ضعیف نشون دادم این مدت

اره اینم بنظرم خوبه ... خیلی خودمو ضعیف نشون دادم این مدت

نه مردا از زنهای ضعیف بدشون میاد. بذار یکم فکر کنه داره از دستت میده ولی مثل یه پرنسس بپوش و رفتار کن. نشین تو خونه حرص بخوری(میدونم نمیشه حرص نخورد ولی حداقل تظاهر کن) مثلا یه وقتایی به شوهرت بگو میخوای با دوستات بری خوش گذرونی. حتی وارد جمعهای مختلط شو عکساشو بذار تو اینستا که شوهرت فک نکنه هر بلایی سرت بیاره بازم تو وایمیسی.  میدونو واسه زنهای هرزه خالی نکن.فعلا فقط ب خودت بها بده.

نه مردا از زنهای ضعیف بدشون میاد. بذار یکم فکر کنه داره از دستت میده ولی مثل یه پرنسس بپوش و رفتار ک ...

ما هر دومون تقریبا مذهبی هستیم و کلا جمع مختلط نداریم ... ولی واقعا این اواخر اونقدر از لحاظ روحی اسیب دیدم دیگه از خودم غافل شدم ، کاش این راها جواب بده چون خیلیییی دوسش دارم