2737
2739
عنوان

دلتنگی برای همسر و سرد شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 49 پست
آخه چرا سرد شدید مگه قبلا با هم خوب نبودید؟

مشاورم گفته دیگه باید سرد بشی تا شاید به خودش بیاد ک ممکنه تورو از دست بده 

کاراش و حرف زدن با دخترا رو هم ک میبینم یا وقتایی ک دعوا میکنه خودمم حسم سرد میشه ، ولی وقتی یکم میگذره یاد شادیامون میفتم دلم از دلتنگی و بغض میخواد بترکه

بگو چی میخای که کمکت کنم بگو باهم برسیم مگه چند سالشه انقد نا امید

۳۳ سالشه ، کارشو دوس نداره ، تو موسیقی و ارگ مهارت داره ، دانشگاه نرفته 

مدام میگم خب برو دیر نیس خودم هواتو دارم اما همه ش میگه دیگه میخوام چیکار ۳۳ سالگی مگه ادم میره دانشگاه 

هرچی تو زمان خودش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاورم گفته دیگه باید سرد بشی تا شاید به خودش بیاد ک ممکنه تورو از دست بده  کاراش و حرف زدن با ...

ببین سعی کن احترام خانوادشو خیلی داشته باشی و روابطت رو با خانواده شوهرت عالی کن بعد هم تفریحاتتون رو ببر خونه مادرشوهرتینا.بیشتر اونجا باشید بنظرم مردایی ک وابسته خانواده ان با تمام بدیاشون این خوبی رو دارن ک کمتر سمت خیانت میشن

شوهرت تنوع طلبه میخواد تو رو داشته باشه ولی به هرز پریدنش هم ادامه بده

آخه اصلا همچین ادمی نبود ، اصلا با این و اون حرف نمیزد که ... نمیدونم چرا یهو اینجور شد ، چند ماهه اینجوری شده ، تو چهارسال اصلا چیز ناجور ازش ندیده بودم

2728
ببین سعی کن احترام خانوادشو خیلی داشته باشی و روابطت رو با خانواده شوهرت عالی کن بعد هم تفریحاتتون ر ...

نمیدونم ینی ممکنه راهساز باشه ... خیلی رفت و امد نداریم ولی بدم نیستیم باهم

منم شوهرم با دختر عمش چت میکرد و الانم میکنه  دوساله دارم تحمل میکنم چون دل کندن برام سخته یه ...

شما بچه هم داری ؟ چند وقته ازدواج کردید؟ خب چرا ادامه میده به کارش به روش اوردی؟

2738
شما بچه هم داری ؟ چند وقته ازدواج کردید؟ خب چرا ادامه میده به کارش به روش اوردی؟

نه بچه ندارم دوساله ازدواج کردم به روش میارم میگه من مردم و اگه میخاستم میگرفتمش و فلان و بهمان و 

خلاصه میخاد قانع کنه کارش اشتباه نیست

یه جورایی مثه عادته براش

ترک عادتم که موجب مرضه

یه روزی حال منم خوب میشه
نه بچه ندارم دوساله ازدواج کردم به روش میارم میگه من مردم و اگه میخاستم میگرفتمش و فلان و بهمان و&nb ...

شوهر منم اصلا قبول نداره کارش اشتباهه و داره زندگیشو بهم میزنه ، حالا رابطه تون گرمه ؟