2737
2739

دوستان من این ماه کلومیفن خوردم

دکتر گفت ۷ تا فولیکول ۱۸،۱۹ دارم

و امپول اچ سی جی زدم

و الان هم شیاف پروژسترون(سیکلوژست)مصرف میکنم

تقریبا ۵ روز بعد از امپول خیلی سینه درد داشتم و هروز داره بیشتر میشه

البته همیشه قبل از پریودیم هم سینه درد داشتم

ولی نه تا این حد

چند روزه ترشحات کرم روشن رنگ دارم

به نظرتون باردارم؟

الان ۱۳ روزه از اچ سی جی میگذره

دو روز به موعد پریودیم مونده ولی بی بی چک منفی بود😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این ماه از روی سینه دردم فهمیدم باردارم . و روز ۲۴ پری بی بی ده دقیقه ای خط قرمز انداخت .

روز ۲۸ دور حاله ی سینه ام نیم سانت دور تا دورش قرمز شده بود که حالا داره کم کم زرد و قهوه ای میشه .

ماههای قبل از روز تخمک گذاری درد میگرفت تا یک هفته و یک هفته ی بعد کم میشد و بعد پری

اما اینبار هر روز دردش از روز قبل بیشتر بود علاوه بر درد نوک سینه تیر کشیدن تو نوک سینه و سوزش سر سینه هم داشتم که ماههای قبل نداشتم

در مورد ترشحات هم همیشه بعد از تخمک گذاری یه هفته خشک بودم و یه هفته ی بعد ترشحات غلیظ قبل پری رو داشتم ولی این ماه که باردار شدم جای این دو هفته تغییر کرد ترشحات غلیظ رو بعد از تخمک گذاری داشتم . و یه هته ی آخر خشک خشک بودم . 

چه خوش است انتظار تو ...
2731
منم این ماه از روی سینه دردم فهمیدم باردارم . و روز ۲۴ پری بی بی ده دقیقه ای خط قرمز انداخت . روز ۲ ...

منم همینه علایمم ولی چرا بی بی منفی شد

الان ۱۳ روز از امپولم میگذره

خوب توی بعضی از افراد بتا دیرتر بالا میره . کمی صبر کن

و اینکه امپول هاش سی جی چون خودش هاش سی جی داره علائم بارداری رو توی افراد نشون میده .

امیدوارم برای شما از بارداری باشه

چه خوش است انتظار تو ...