2733
2734
عنوان

پدر شوهره عوضيم .و شوهره عوضيترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 79 پست
حق با دوستانه بايد طلاق بگيرم .اما غير ممكنه برميگرده نميشه فقط ابرو خودمو ميبرم و همه ميفهمن مشكلات ...

برو پزشكي قانوني تا زخمهات تازه هست، روندش اگر درست جلو بره احتمالا بايد تعهدي چيزي بده، شرط و شروط بذار، يا وكالت بلاعزل طلاق بگير ازش، محضري، اونوقت تو ميشي مرد خونه. دست از پا خطا كرد راحت جدا ميشي.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چرا آخرین راهو اولین بار بهش پیشنهاد میدی؟ 

این وا رو از امثال شما بگیرن چی میگین بجاش؟؟😂😂😂گیس بالا سرش نزاشته مرتیکه وحشی دلش به چیش خوش باشه؟ مگه آدم چن بار زندگی میکنه که نصفشو زیر دست یه عوضی کتک بخوره؟

شایدم برا شما عادیه ننه نمیدونم

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اخه الان شما ک از کل ماجرا خبر ندارید اینجوری استارتر بدتر عصبی میشه حتی اگر مشکلی هم پیش نیومده باش ...

بیا خودشم تایید کرد😉

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
حق با دوستانه بايد طلاق بگيرم .اما غير ممكنه برميگرده نميشه فقط ابرو خودمو ميبرم و همه ميفهمن مشكلات ...

عزیزه دلم میدونم ک خیلی سخته میدونم بضی وقتا احساس حقارت میکنی دورت بگردم ولی طلاقم بگیری مشکلی حل نمیشه بدتر ی مشکل ب مشکلاتت اضافه میشه چون فامیله شوهرت همیشه جلو چشمه راهه آخرو اول نرو... برو پیش مشاور شاید رفتارهای شما ی مدلی بوده ک سردی آورده ک الان جذب دوستاش شده... شاید زیادی پاپیچ شدی... شاید ازت کینه داره سر ی مسعله... عزیزم سعی کن شوهرتو بسازی اگر نتونستی ول کن برو ب حرف هیچکس گوش نده

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
نه بقران من فووشش ندادم فقط گفتم خوشبخت نيستم و بعد تمومه موهامو كندو كتكم زد

اصلا داده باشي هم حق نداشت بزنه، پسفردا بچتم ميزنه، بچتم بعدا بزرگ ميشه، اگر پسر باشه يكي ديگرو ميزنه، اگرم دختر باشه به تقليد از مادرش به خاطر حرف مردم كوتاه مياد ! يه جا جلوي چرخه ي معيوبو بگير لطفا

اصلا فرض ميگيرم زنش بدترين فحش عالمم بهش داده باشه، مرد بايد زن رو بزنه؟؟؟ 

عزیزم ی سری از آقایون ب شدت عصبی هستن و زبون همسرشون ب شدت جری میکنشون ی جوری ک حالیشون نمیشه چ میکنن زن ی جاهایی باید با رفتار حرف بزنه ن با زبون... مردا طاقت زبون درازی زن و ندارن عزیزه دلم

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
براي حرف مردم زندگي نكن، همينهايي كه دم از آبرو ميزنن پسفردا شوهرت بزنه بكشتت هم از ترس همون آب ...

همسایه ی ما همینجوری بود شوهرش خیلی کتکش میزد ولی جدانشد چن روز پیش خبردارشدیم انقدر کتکش زده که مرده  بنده خدا....همسرشم زندانه

2740
عزیزم ی سری از آقایون ب شدت عصبی هستن و زبون همسرشون ب شدت جری میکنشون ی جوری ک حالیشون نمیشه چ میکن ...

بیا میگن برات عادیه این چیزا😂😂

مرد تحت هیچ شرایطی حق نداره دست رو زن بلند کنه از سگ کمتره 

این وا رو از امثال شما بگیرن چی میگین بجاش؟؟😂😂😂گیس بالا سرش نزاشته مرتیکه وحشی دلش به چیش خوش باش ...

این طلاق بگیرم از امثال شما بگیرن نمیدونید چی بگید... 

ن زنونگی بلدید ن راهنمایی درست میدین طلاق ک نشد راهکار واسه ی زن

بیا میگن برات عادیه این چیزا😂😂 مرد تحت هیچ شرایطی حق نداره دست رو زن بلند کنه از سگ کمتره 

عزیزم من انقد احترامه خودمو جلوی همسرم نگه داشتم ک همسرم تا ب حال ب من حرف زشت و نامربوط نزده ولی با زبون کوچه بازاری و لاتو الواط برای مرد نمیشه شاخ و شونه کشید. 

اینجا ایراااانه هواست ب مرد سالاری مملکت باشه گلم اگر میخوای حقت جلو مردا پایمال نشه باید زبون دار تو کنار بذاری سیاست و زنونگیتو ببری بالا

عزیزم من انقد احترامه خودمو جلوی همسرم نگه داشتم ک همسرم تا ب حال ب من حرف زشت و نامربوط نزده ولی با ...

پس کتک نخوردی  نفست از جا گرم درمیاد

اگه بزنه مثل استارتر فکتو بیاره پایین میفتی دست و پاش حتما😏

عزیزم برو پیش مشاور اونجا راهنماییت میکنه ب حرفای صد من ی غاز دوستان هم توجه نکن ایشالا ک زندگیت شیرین میشه و شادی تو خونت پر میشه

2706