2733
2734
عنوان

پدر شوهره عوضيم .و شوهره عوضيترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 79 پست
عزیزم چرا احساس خوشبختی نمیکنی .... میشه یکم بیشتر توضیح بدی که بتونیم کمکت کنیم

از اول دوس نداشتم با خانوادش باشم منو ب زور اورد.پول داره ولي بهم نميدع هميشه ابروهام ميان احساس زيباييمو از دست دادم .هيچموقع لباس برام نميخره وقتيم ميخره همش قر ميزنه هيچموقه منو بيرون نميبره منو مسافرت نميبره .هيچموقه تو يخچالمون چيزاييع كه دوست دارم نيست .خانوادش دو ب هم زنن .خودش رفيق بازه .وقتي ميره با رفيقاش بيرون اصلن جواب تلفناي منو نميده .بد دهنه .خيانت هزار بار بهم كرده .من انقدر خوشگل بودم كه ميتونم ب جرعت بگم شايد توي فاميلمون حرف اولو ميزدم اما الان از بس حرص خوزدم همه زيباييمو از دست دادم .خيلي لاغر شدم .ازش بيزارم .نه ميزاره برم بيرون نه ميزاره با خانوادم باشم .همش ي حرف بيخودي راجبع خانوادم واسه گفتن داره .خاهرشوهرام هميشه اذيتم ميكنن .هميشه شبا گزسنه ميخابم بچه خاهراش هميشه ميان بالا خونمونو بهم ميريزن بستنياي تو يخچالمم بر ميدارن ميريزن اينورو اونور خسته شدم كسيو ندارم بهش تكيه كنم .از همه دنيا داداشمو بيشتر از همه دوس دارم وقتي ب خودم نفرين ميكنم از ناراختي ميگه با داداشتي ميدونه سره داداشم دنيارو ب هم ميريزم به داداشم نفرين ميكنه .خستم بقران خسته ي خسته .من چشمام سبزه ولي از بس گزيه ميكنم رنگشون ابي شدهو زيز چشمام گود رفته ديگه تحمل ندارم اميدوارم خدا جونمو بگيره چون ايمانم از دست دادم 😭😭😭😭😭

از اول دوس نداشتم با خانوادش باشم منو ب زور اورد.پول داره ولي بهم نميدع هميشه ابروهام ميان احساس زيب ...

اولا که خدا جونتو نگیره عزیزم دوما سعی کن شوهرتو به خودت جذب کنی همیشه به خودت برس خودتو خوشگل کن پایه ش باش یه مدت تحمل کن یه جوری باش که نتونه به جز تو نفس بکشه ... سوما شما الان دیگه ازدواج کردی نفر اول زندگیت شوهرته به خاطر داداشت دعوا راه ننداز مگه حالا به دهن اونه غصه نخور بیخیال باش سوما ادم به خاطر شکم ناراحت نمیشه حالا گرسنه خوابیدن فرق داره چرا غذا درست نمیکنی چهارما ادم اگه مامان خودشم مادر شوهرش بشه باز بد میشه باهاش این دیگه یه چیز طبیعی شده همه مشکل دارن به قول اون دوستمون اول برو مشاوره بعدطلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر زن بايد ضعيف باشه كه به فكر سياست به خرج دادن باشه و حرف دلشو از ترس مرد عصبي يكجوري بزنه كه كت ...

بحث ضعف نیست عزیزم

زندگی زناشویی هم میدان جنگ و زورآزمایی و رو کم کنی  نیست 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
بحث ضعف نیست عزیزم زندگی زناشویی هم میدان جنگ و زورآزمایی و رو کم کنی  نیست

ديگه وقتي مردي زنش رو با كيسه بوكس اشتباه ميگيره به نظر تو چيه اونوقت اگر ميدان جنگ نيست؟!!!

چه حرفايي ميزنين... زن كتك بخوره ولي حرفي نزنه وكاري هم نكنه، از نظر امثال شما اسمشم ميشه زندگي!

عجب واقعا...

2731
ديگه وقتي مردي زنش رو با كيسه بوكس اشتباه ميگيره به نظر تو چيه اونوقت اگر ميدان جنگ نيست؟!!! چ ...

عزیزم کی گفت زن کتک بخوره ،خفه خون بگیره ؟! 

هیچ کس کامل نیست ،هیشکی نمیتونه بگه من فرشته ی مقدسم ،طرف مقابلم شمر ذوالجوشن!

اگه طبق نظر شما باشه که سنگ رو سنگ وانمیسته 

به هرکی گفتن رو چشت ابروعه درجا باید بگه طلاق .وگرنه از نظر بعضی دوستان میشه موجودی تو سری خور و بدبخت !😐

جامعه مون و ببین ...😔

زن بخاطر طبیعت و خلقتش موجودی لطیف و نازه 

مامیگیم یک خانم باید زنانگی و همسر داری بلد بشه ،یاد بگیره 

زبان شوهرش رو بفهمه .قلق مرد زندگیش رو بدست بیاره

بالاخره مرد هم آدمه دیگه ...

خانم سعیش رو کرد نهایت دید طرفش زبون نفهمه اونوقت جدایی بهترین راهه

همه چی درحد اعتدال ... نه ازین ور بوم بیافتیم نه هم ازون ور 

اینکه ما میایم میگیم فلان ....،از رو شکم سیری و... نیست 

ازدور و بریامون  یاد گرفتیم ،زندگی هارو دیدیم ،مطالعه کردیم ،  تو بطن زندگی تجربه های  کردیم چه تلخ چه شیرین ...

🍓

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》