2737
2734
عنوان

شوهرم میره مسافرت . دلم گرفته

325 بازدید | 16 پست

برادرشو میبره تا تهراان و برمیگرده. نیم ساعت دیگه راه میفتن. البته از صبح زود رفته سرکار و از اونجا میرن. یکشنبه میاد.

برادرش هم فقط بلده ازمون خرج کنه و زحمتمون بده. هیچ کاری بلد نیست و خیلیم بی ادبه. 

خیلی ناراحتم که به خاطر اون باهاش دعوام شد و الانم دلتنگم و نمیتونم زنگ هم بزنم

نهال خانوم مامانی عاشقته

چقدر بده این مزاحمتاااااا

خب خودش بره نمیتووووونه ؟؟

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم نیس

کشبکه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728
خنگه بابا . فقط دختربازی بلده. 22سالشه ها میگه گم میشم تنها برم

ببخشیداااااااا خاک تو سرش

22 سالشه و گم میشه ؟؟!!

اعصابم خورد شد

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2740
وا خب خودش بره چرا شوهرت ببرش؟ 

منم بچه پنج ماهه دارم و خیلیم وابسته شوهرمم . هزار بار معذرت خواست حتی گفت بیا تورو هم ببرم یکمم بگردیم و قم هم بریم. با بچه کوچیک نشد برم.

مهمش اینجاست که وظیفه میدونن خانوادش که ببرتش. از این بدم میاد و این باعث دعوامون شد. بی احترامی کردن وقتی گفت نمیتونه ببره و مجبورش کردن منم بدم اومد

نهال خانوم مامانی عاشقته

با شوهرت دعوا نکن اون بنده خدا گناهی نداره. برادرش باید شعورش برسه زحمت نده. ولی اگه منم جای شوهرت باشم ، حتا ممکنه تو دلم به داداشم فحش بدم‌که زحمت اضافی درست میکنه برام ، ولی با اینحال میبرم میرسونمش. چون یه درصد اگه خودش بره یه بلایی سرش بیاد نمیتونم خودمو ببخشم که اون گفت منو برسون و من نرسوندم . 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
با شوهرت دعوا نکن اون بنده خدا گناهی نداره. برادرش باید شعورش برسه زحمت نده. ولی اگه منم جای شو ...

فقط این مورد نیس که . یکیشون مریض میشه شوهر من باید ببره دکتر. کارای خونشون با اینه کلا . خسته شدم.

دلم تنگ شده 

نهال خانوم مامانی عاشقته
ببین هیچ وقت با مسافر دعوا نکن. الان زنگ بزن بهش

آخه یه مسافرت گفتم گفت به خدا وقت ندارم. فقط برا من وقت نداره؟!

یه بار برای همیشه تموم نمیکنه این بچه بازی هارو.

نهال خانوم مامانی عاشقته
2706