2737
2739
عنوان

واسه حاجت رواییتون بیاید

225 بازدید | 10 پست

اینحا دست جمعی سوره حمد رو میخونیم به ایاک نعبدو....‌که رسیدیم  نیت میکنیم کل این تاپیک و خودمون به  حاجتامون برسیم

#اسرارسوره_حمد③

▪️✔️روش خواندن آن:

💠✍🏻سوره حمد را در هر ساعات روز میتوانید بخوانید از طلوع صبح تا غروب آفتاب وقت دارید بخوانید

💠✍🏻اگر حاجت سنگین دارے وقتی به قسمت ایاڪ نعبد و ایاڪ نستعین رسیدے حاجت خودتو در دلت بگذران

💠✍🏻اگر هم میخواهی به سفر مهمی بروے و یا ڪار جدیدےرا شروع ڪردے و میخواهید موفق باشی وقتی به قسمت اهدنا صراط المستقیم رسیدید نیت خودتو در دل بگذران

💠✍🏻و اگر هم ترس از دشمنی شخصی و یا ترس از دزدے در اموالت را دارے در بخش غیر المغضوب الیهم ڪه رسیدید نیت خودتو در دل بگذران

💠✍🏻و اگر هم نیت دوستی  و یا محبت با شخصی را دارید در همین قسمت غیر المغضوب علیهم نیت خود را در دل بگذرانید

💠✍🏻و اگر نسبت به ڪارےو عاقبت ڪار دودل هستید و میخواهید بدانید ڪه عاقبتش براےشما خوبه یا نه در قسمت ولا الضالین نیت خودتونو در دل بگذرانید

💠✍🏻و استمرار خواندن این سوره باعث افزایش مال و ثروت و رسیدن به تمام خواسته ها و رفع بلاها و حفظ آبرو و . . میشود

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منکه اینقدر نیت داشتم همرو ی دور خوندم😂

😂😂😂😂 حاحتت روا عزیزم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738

خوندم؛ التماس دعا😍😍

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)