2733
2739
عنوان

درآمدتون

1125 بازدید | 88 پست

درآمد ماهانه تون چه ماشینی دارین خونه دارین خودتون و شوهراتون چیکاره این البته اگه از نظرتون خصوصی نیست اونایی که میگن خصوصی و این چه سوالهاییه جواب ندین بزارین اونایی که دوست دارن جواب بدن دور هم خوش باشیم.... 

خودمم پست اول میگ....

خووو چرا هنوز نگفتی پس 

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شوهرم سربازه و از سربازیش ماهی 400 میگیره جای دیگه هم کار (طراحی فضای سبز) میکنه 1 میلیون میگیره با یارانه و اینا یک میلیون و پانصد در آمد داریم منم که خونه دارم خونه هم پدر شوهرم داد باز سازی کردیم و فعلا توش هستیم ماشین هم پرشیا....

من خانه دارم همسرم کارمنده

حقوقش 3 و نیم ولی 1 تومنش بیشتر برامون نمیمونه بقیه اش رو قسط میدیم

خونه و ماشین داریم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

درآمد ماهی ۸ تا ۱۰ تومن

شغل شوهرم فنی کاره و مغازه فروش قطعات ماشین داره

خونه داریم

ماشین سراتو

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

وام گرفتیم ی خونه نصفه ساختیم درواقع دیوار😁 ولی بازم خدارو شکر. ماشین نداریم عروسی نگرفتیم ماهی تقریبا 3 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
وام گرفتیم ی خونه نصفه ساختیم درواقع دیوار😁 ولی بازم خدارو شکر. ماشین نداریم عروسی نگرفتیم ماهی تقر ...

میشه بگید چند متره و هزینش چقدر دراومده؟ تا چه مرحله ای یعنی سفت کاریش تموم شده و مونده نازک کاری یا داخلشم گچ کردید دیوارو؟ ببخشید پرسیدم، چون ماهم میخوایم بسازیم میخواستم هزینه تقریبی دستم بیاد واینکه چه سالی ساختید؟ 

2706