2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من‌ اصلا سمت جراحی نرفتم‌به دردش نمی ارزه  ازدوره های فیت کردن خانم‌ساداتی استفاده کن کارش عالیه من‌زیرشکمم کلا رفته اگر نتیجه نگرفتی برو سمت جراحی

ایدی تل گرامشونPPPPP_e@

2738
خب من بیشتر شکم و پهلو دارم

منم همینطور بودم

خیلی اذیتم می کرد ‌. ارادت رژیم نداشتم

انقدر ک پول باشگاه داده بودم دیگه توانی نداشتم برای این کارا

دکتزمم خدا خیرش بده کارش خوب بود 

با همون یه جراحی همه چربیام و برداشت 

من چند ساله عمل کردم پیش دکتر وقردوست

خیلی با سواده خدایی

09120929195

این شماره رو مستقیم خودش جواب میده برای بیماراش میده

تو اینترنت بقیه شماره هاش هست  

www.drvaghardoost.ir 

عزیزم من شکم خیلی بزرگی داشتم و میخواستم بچه دار بشم بعد برم عمل ابدومینوپلاستی انجام بدم . خیلی دنبال دکتر خوب گشتم تا اینکه با معرفی یکی از دوستام بعد از زایمانم رفتم پیش چند تا دکتر تا آخر تصمیم گرفتم پیش دکتر نداف کرمانی جراحی کنم. 

الان شش ماه هست که جراحی کردم و از جراحی راضیم چون خیلی شکمم خوب شده و یه حالتی انگار سیسپک در اوردم . خدا خیرش بده واقعا دکتر خوبیه

عمل سنگین و خطرناک هست احتمال امبولی و عدم باروری هم وجود داره

البته که عمل سنگین و خطرناکی ولی اگه توسط فوق تخصص جراح پلاستیک که تو این رشته توانایی داره انجام بشه نه خطری داره و احتمال عوارضش هم کاهش پیدا می‌کنه.

من توصیه میکنم حتما قبل از انجام عمل به تصاویر بیمارانش و نظرات اونا توجه کنید.

دیروز ینفر تاپیک زده بود خیلی پشیمون بود میگفت دیگه هیچوقت نمیتونه بچه دار بشه

عزیزم بعد عمل ابدومینوپلاستی می‌تونین بچه دار بشین فقط بعد زایمان که وزنتون بالا پایین میشه و دوباره افتادگی به وجود میاد دوباره شکمتون به همون حالت قبل برمیگرده. برا همینه دکترا ترجیح میدن بعد از اینکه قصد بارداری ندارین این عملو انجام بدین.

ولی برا کسایی که شکم و پهلو افتاده دارن عمل پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی واقعا عالیههههه

عزیزم من شکم خیلی بزرگی داشتم و میخواستم بچه دار بشم بعد برم عمل ابدومینوپلاستی انجام بدم . خیلی دنب ...

منم بین دکتر تبریزیان و دکتر نداف موندم کدومشونو برای ابدومینوپلاستی انتخاب کنم میشه بیشتر راهنمایی کنی  

من هیچ کدومو نمی شناسم. ولی خواهر من بعد از زایمانش خیلی شکمش بزرگ و شل شده بود. برای ابدومینوپلاستی رفت پیش دکتر ناهید نفیسی. کارشون خیلی خوبه. چند تا از دوستای خواهرم هم پیش ایشون عمل زیبایی شکم و لیفت سینه انجام داده بودن و همه شونم راضی بودن. 

2706