2737
2734
عنوان

کیت تخمک گذاری مکس

113 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.دوروزه کیت من هاله ش مثل همه پر رنگ نمیشه کی باید اقدام کنم

سیکلام یا 26 28 روزس امروز روز 12هست

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.

میترسم پر رنگ نشه

آخه علایمم تموم شده درد تخمدان ترشح ندارم

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم پر رنگ نشه آخه علایمم تموم شده درد تخمدان ترشح ندارم

خب میگم یک شب در میون اقدام داشته باش ولی عرروزم بزارم کیت رو تا موقعی که پررنگ شه

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2728

اگه امشب اقدام کنم فردا پر رنگ شه باید اقدام کنم 2روز پشت سرهم اسپرم ضعیف میشه

2740

من دوباره امروز کیت گذاشتم خط دوم به سختی دیده میشه آخه هنوز پر رنگ نشده بود کسی اینجور بوده؟

من دوباره امروز کیت گذاشتم خط دوم به سختی دیده میشه آخه هنوز پر رنگ نشده بود کسی اینجور بوده؟

آره منم همین درگیری رو دارم ولی همیه تا روز ۱۴ ادامه میدادم دیگه کیت نمیزاشتم اینماه میخوام تا ۱۶ یا ۱۷ بزارم ببینم چی میشه

من روز  14 گذاشتم دوباره هاله افتاد گیج شدم

تاک کیت بزارم خسته شدم 3بستشو تموم کردم

آره منم همین درگیری رو دارم ولی همیه تا روز ۱۴ ادامه میدادم دیگه کیت نمیزاشتم اینماه میخوام تا ۱۶ یا ...

حتما بزار برامن 16 پر رنگ شد