2737
2734
عنوان

با شوهر رفیق باز چه کنیم

9087 بازدید | 24 پست

دوستان با شوهر رفیق باز چه کنیم     

مردی که تمام اوقات فراغت زندگیشو با دوستاش میگذرونه

با اینکه زنش حاملس ولی وقتی براش نمیذاره     و با این جمله که  همه ی مردا اینطورین    من رو محدود نکن    پیش اونا بیشتر خوش میگذره         و غرغرهای مدام دراینمورد  زنش رو مجبور به  رضایت میکنه

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 

شوهر منم همینه عزیزم هیچ کاریش نمیشه کرد ۸ ساله ازدواج کردم عمرا ک خوب نمیشه همیشه میگه ببخشید بازم کار خودشو میکنه باید ساخت وسلام از اول باید درست انتخاب میکردیم ک نکردم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا فک نمیکنم راه زیادی داشته باشه منم همین مشکلو داشتم سربچه دومم بالاخره طاقتم طاق شد رفتم خونه بابام هعی یکم بهترشد ولی کامل ازسرش نمیفته

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2738
از اول هینجوری بور چند وقته ازدواج کردین

یساله ازدواج کردیم   از اول اینطوری بود ولی یه دوست داره خدا لعنتش کنه خدا زندگیشو بهم بزنه که داره زندگیمو بهم میزنه     پسره اهل بزم و دود هم هست   اون بیشتر وادارش میکنه   اول اصلا دلم نمیومد نفرینش کنم ولی الانم دلم نمیاد نفرین جانیش کنم    ولی یکسره دست خودم نیست یکسره نفرین زندگیشو میکنم خیلی دلم ازش پره حامله هم هستم

نه شوهرت اشتباه فک میکنه میگه همه مردا اینجورن من اطرافم خیلی دیدم ک رفیق باز نیستن مثلا بابام و شوهرم و دومادمون رفیق باز نیستن بدون زنشون جایی نمیرن حتی مسیر کوتاه هیچ مسافرتی تفریحی با دوستاشون ندارن ولی داداشم رفیق بازه البته خیلی مذهبیه مثلا با رضایت زنش ن اونجور ک خونوادش راضی نباشن پا میشه با دوستاش میره کربلا هر سال یا میره اصفهان و شمال و مشهد

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
یساله ازدواج کردیم   از اول اینطوری بود ولی یه دوست داره خدا لعنتش کنه خدا زندگیشو بهم بزنه که ...

خوب چرا اینقدر زود بچه دارشدی خدایا

به پدر پسره زنگ بزن به خوبی خواهش کن پسرش را مشورت کنه که کمتر بامرد زن دار رفت وامد کنه شاید جواب بده بعد باغر زدن به شوهرت تازه اون بیشتر فراری میشه فایده نداره

چکاری

من شوهرم رفیق باز بود به حدی که موقع زایمانم منو بااژانس فرستاد بیمارستان خودش رفت پیش دوستهاش منم مثل احمقهافقط کنارمیومدم..یه روز زدم به سیم اخر یه چندوقت باهاش کلکل کردم که رفیق بازی بزاره کنار بعد دیدم نمیشه زنگ زدم به دوستهاش کلی بد بیراه گفتم که دارین زندگیم خراب میکنید یمی از دوستای پایش هم رفتم درخونشون بامادرش صحبت کرد.گفتم من شوهر خالم شهرداره شهره داییم رایس پلیس زندانه اگه دور شوهرم خط نکشی چنان پرونده ای برات بسازم الکی که تاعمردارم تو زندان باشی ..پسره دور همسرم خط کشید...شوهرم اومد خونه دادبیداد که چراهمچین کردی منم لباسهای شوهرم گذاشتم تو کیسع زباله از خونه پرت کردم بیرون خودشم انداختم بیرون درخونمو قفل جدید زدم۷روز رفتم مشهد..بعدشم یه غلط کردن افتاد الان۵ساله بدون من تا سرکوچه نمیره خونه مادرشم بخواد بره اجازه میگیره...به مرد جماعت نباید رو داد هرچی کوتاه بیای پروتره

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
خوب چرا اینقدر زود بچه دارشدی خدایا به پدر پسره زنگ بزن به خوبی خواهش کن پسرش را مشورت کنه که کمتر ...

اصلا اهل غرغر اینجور چیزام نیستم فقط عصبی میشم میزنمش

نه بابا پدر اون پسره رو از کجا گیر بیارم  عیبه روم نمیشه   اونم خودش زن و بچه داره     خدا ازش نگذره حالم بهم میخوره ازش

من شوهرم رفیق باز بود به حدی که موقع زایمانم منو بااژانس فرستاد بیمارستان خودش رفت پیش دوستهاش منم م ...

اووووف اینکارا از دست من بر نمیاد تنها خلافم بی محلیه😂😂 

میخام یه مدت محل سگ بهش نندازم     

اووووف اینکارا از دست من بر نمیاد تنها خلافم بی محلیه😂😂  میخام یه مدت محل سگ بهش نندازم &nbs ...

اونم از خداشه بی محلش کنیا راحت کارشو میکنه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706