2737
2739

تو رو خدا راستشو بگین  میخوام بدونم حسم درسته یا ن شوهرم تا حالا نمیذاشت مانتو جلو باز بپدشم امشب باهم رفته بودیم خرید یه مانتو پوشیدم جلو باز بود من ازش خوشم اومد شوهرمم دید خوشم اومد گفت بگیر ولی من گفتم ن از مغازه که اومدیم میخواستم بدونم شوهرم چی میگه گفتم من امسال دلم میخواد بارونی جلو باز بخرم خیلی راحت گفت باشه یهویی دلم گرفت اخه شوهرم خیلی بدش میومد ولی یهویی گفت عیب نداره مانتو جلو باز بپوش احساس میکنم عشقش بهم کم شده چیزی هم به روش نیاورم ولی هنوز فکرم درگیره 

متعهد...میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین ،،،مرسی

بعد از چند سال زندگی میدونه انتخاب لباست درسته دیگه کاری نداره به نظرم ، همسر من که این مدلیه ، الان میگه دیگه میدونم لباس در شان خودت میخری ، شناخت کافی ازم داره در واقع

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

چه ربطی داره عزیزم به خواسته هات احترام میزاره 

دهه40نیست که سخت بگیره خوبه؟

نگران نباش یهویی میدونم اذیتی ولی همینجورین مرداغیرقابل پیش بینی ویهویی 

ای کاش به قلبم طلوع میکردی تااتش چشمانت برهرکسی جزمن خاموش میشد کاش🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه ربطی داره عزیزم به خواسته هات احترام میزاره  دهه40نیست که سخت بگیره خوبه؟ نگران نباش یهویی ...

نمیدونمشاید من زیاد سخت گرفتم

2738

عزیزم بنظرم خواسته به علاقه و انتخابت احترام بزاره .اگه عشقش بهت کم‌شده بود اصلا براش ارزشی نداشتی که وقت بزاره باهات بیاد خرید!

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
عزیزم بنظرم خواسته به علاقه و انتخابت احترام بزاره .اگه عشقش بهت کم‌شده بود اصلا براش ارزشی نداشتی ک ...

خداییش هیچکس نمیتونست اینجوری قانعم کنه واقعا مرسییی😍😘😘😘😘😘😘😘😘

خداییش هیچکس نمیتونست اینجوری قانعم کنه واقعا مرسییی😍😘😘😘😘😘😘😘😘

خداروشکر عزیزم💖🌹

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30