2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خنده دار ترین خاطره مدرسه من این بود دسشوییا کثیف بودن منم نگه میداشتم تا بیام خونه یه روز انقد عجله داشتم دم در خونه ریخت. ولی کتک نخوردم چون مامانم از سر کار هنوز نیومده بود

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ما یه بار معلم دینیمون تو دسشویی زندانی کردیم و اون تو فیلمشم برداشتیم دسشویی تو حیاط مدرسه بود خیلی خندیدیم 

میشه خدا به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بدی اخه منم نی نی میخوام .. دعام کنین ممنون شوهرم عاشق بچس خودمم خیلی دوس دارم 
2738
یه بارسرکارکلاس همه ساکت بودن معلم درس میدادیه دفعه یکی ازبچه ها گ و زی دبعدمعلم دیگه ساکت شد

خخخخ من خیلی خاطره خنده دار دارم ولی حال نوشتن ندارم بچه های تجربی ما زبانزد بودن انقد شیطون بودیم

میشه خدا به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بدی اخه منم نی نی میخوام .. دعام کنین ممنون شوهرم عاشق بچس خودمم خیلی دوس دارم 
وایییی مرسی عزیزم عاشق اینایم ک انرژی مثبت میدن ب ادم❤️😍😍😍منم دوست دارم گوگولی

مرسی عزیزم ❤❤❤❤❤❤🤗

وایییی مرسی عزیزم عاشق اینایم ک انرژی مثبت میدن ب ادم❤️😍😍😍منم دوست دارم گوگولی

اخه عکساتم دیدم ۱۹ سالتم هست مگه نه 

2706